نتایج جستجو برای عبارت :

چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

۲۷۵۶ - «امید دانا» پادشاهی‌خواه مقیم کانادا، با افشاگری درباره وضعیت زندگی «مجتبی واحدی» اپوزیسیون مقیم آمریکا، گفت: “او که زمانی سردبیر روزنامه در ایران بود و (بعد فتنه ۸۸) به آمریکا رفت، اکنون در یکی از سوپرمارکت‌های بزرگ واشینگتن به‌عنوان کارگر مشغول است و جعبه‌های بزرگ میوه را جابجا می‌کند!”لینک کوتاه منبع:  https://youtu.be/DvZky_OJjuI
دانلود
مقدمه:خداوند همیشه ،همه چیز را در دنیا متضاد و مکمل ساخته است مثل کوچک و بزرگ،لاغر و چاق،بلند و کوتاه،مثل فیل و فنجان.
تنه ی انشاء:فیل و فنجان یکی از ضرب المثل ها یا اصطلاح های قدیمی است که مردم بکار می برند و قاعدتآ زمانی که دوتاچیز متضاد را می دیدند می گفتند اینها مانند فیل و فنجان می مانند.فیل که بسیار بزرگ است و فنجان بسیار کوچک است در مقابل یکدیگر اختلاف انها بسیار به چشم می اید. یکی از ماجراهای جالبی که چن وقت پیش شنیده ام این بود که هندی
۱-از همسرتان قدردانی کنیدتحقیقات نشان داده است، نزدیک به نصف مردانی که به همسرانشان خیانت میکنند، به دلیل نارضایتی احساسی است و نه سکس. وقتی مردها از جانب همسرانشان احساس ستایش و وابستگی نکنند، آنها خواستار ارتباط با هر زن جذاب دیگری میشوند که از راه شهوت انگیزی به هدفشان میرسند. پس به همسرتان اهمیت دهید و با او رابطه ی احساسی قوی ایجاد کنید.۲-برای چیزهای کوچک تشکر کنیدبرای انجام کارها در زندگی محاسبات نکنید-مثلا دفعه ی قبل من خانه را تمیز

سرعت عمل باربری شیخ بهایی
آنچه که باربری شیخ بهایی ما در آن تخصص دارد سرعت عمل است. پس از اولین تماس شما پرسنل ما حداکثر 30 دقیقه طول میکشد تا در محل شما حاضر شوند. کارگرانی ماهر که اسباب کشی ها را در کمترین زمان ممکن انجام می رسانیم. بارها را با برترین بسته بندی ها و سلامت و بدون نقص به مقصد می رسانیم. باربری شیخ بهایی که با سرعت عمل فوق العاده بارهایتان را جابجا می نماییم. تمام وقت با شما هستیم. باربری شیخ بهایی و بارهایتان را سلامت با کاد
بنظرم به جایی رسیدم که نمیتونم با آدمهای جدیدی دوست،رفیق و اُخت بشم...باید اینبار رسپی دقیقتری بفرستم برای خدا بلکه حاصل کار مثل دفعه های قبل نشه و فلفل و نمکش جابجا نشه و ازش "آدم" در بیاد!
همه ی آدمهای تنها وبلاگ مینویسن،یا همه ی وبلاگ نویس ها تنهان?
چرا اتوبار گیشا
اتوبار گیشا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم و در تمام مراحل باربری و اسباب کشی ها آماده سرویس رسانی و خدمت رسانی به شما می باشیم. با باربری گیشا و اتوبار گیشا بدون کوچترین خراشی کالاهایتان را جابجا نمایید. بدون اینکه نگران هیچ چیز باشید تنها با یک تماس بارهایتان را به مقصد می رسانیم. زمانی که با اتوبار گیشا تماس می نمایید مطمئن باشد که باربری گیشا و اتوبار گیشا  معتبر ترین باربری و باسابقه ترین باربری تماس نموده
در این مطلب قصد داریم بهترین سایت های اجاره ون را معرفی کنیم. اگر شما مهمانان زیادی داشته باشید و قصد داشته باشید با یک حمل و نقل مناسب آنها را در سطح شهر جابجا کنید اجاره کردن ون در اولویت انتخابهای شما قرار می گیرد.
ادامه مطلب
چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ نوشته اسپنسر جانسون
این کتاب به تغیر اشاره دارد و بیان می کند تغیرات همواره رخ می دهد ؛ پس آماده ی تغیر باشید
تا کنترلش کنید؛دائما به دنبال تغیرات باشید تا غافل گیر نشوید  ، از تغیر لذت ببرید زیرا که
اجتناب ناپذیر است ؛ راهی جز همسو شدن با تغیر نیست یا تغیر می کنید یا له می شوید.

برای زیستن باید تغیر کرد ، درد کشید ، از آنچه دوست داشت گذشت ، عادات و خاطرات بد را باید  از یاد برد و دوباره متولد شد و یا باید مرد. 
انت
دیشب روتختم تو اتاقم خوابیدم، صبح که گوشیم زنگ خورد و از خواب پا شدم، دیدم جلوی بخاری توی هال افتادم، بدون بالش و پتو. حالا هرچی فکر می کنم نمیدونم چه طوری جابجا شدم.
این ضدحال باعث شد از سرویس جا بمونم، اسنپ هم گیرم نیومد، با ماشین خودمون رفتم.
+ می خوام برم باشگاه.
++ امروز راجع به آینده خیلی فکر کردم، به جمع بندی هایی هم رسیدم.
دامنه شهری در میان کوه‌های سر به فلک کشیده دالانکوه است که در مساحتی ۳ هزار هکتاری و با جمعیتی ۱۰ هزار نفری در قلب شهرستان فریدن قرار گرفته است.

شهر دامنه که به قولی شهر متحرک کشور نیز نام گرفته است از دوران شکل‌گیری با توجه به جنگ‌ها و لشکر کشی‌های مختلف جابجا شده و قدمت مکان فعلی این شهر به ۵۰۰ سال پیش برمی‌گردد.
ادامه مطلب
و یه دستگاه سونوگرافی اینجاست 
که خوبه 
فست نه هااا
و یه آقای ۱۷ ساله اینجاست 
که خدا می دونی دیشب نصف شب چجور گاز داده که واژگون شده و خورده به حفاظ های بلوار 
و الان نگاش می کنی قیافه ش قابل تشخیص نیست بس که ورم داره جفت پاهاش ران هاش آسیب دیده و دستش و فکش :/ 
این دستگاه اینجاست و این آقا تا واحد سونوگرافی جابجا نشد! 
و این چیزها ذوق داره :) 
و این ها پولهای مملکته که تو جای درستش خرج شده! 
بسم الله الرحمن الرحیم
بعد از حدود یک و ماه و نیم بدون گوشی سپری کردن و جابجا کردن رقم سرانه مطالعه کتاب در ایران به تنهایی،گوشی به دستمون رسید و عادتهادی قدیمی پیداشون شد!
البته این مدت فهمیدم که ما همه مون یجورایی اعتیاد به گوشی رو داریم! و چقدر همه کارهامون حول محور گوشی می چرخه، کلا اصلا تو این مدتی که گوشی نداشتم از اخبار ایران و جهان بی خبر بودم! 
توی بدنسازی چیزی که بیش از همه برام جالبه، توجه به جزئیاته. با هر تمرین متوجه یکی از قسمت های بدنت میشی و تلاش میکنی تقویتش کنی. همون عضله ای که تا دیروز نمی دونستی اونجاست، همون که هر روز بی تفاوت ازش استفاده میکنی؛ مثلا وقتی میخوای وسیله ای رو جابجا کنی، به بالاترین شاخه ی پتوس آب بپاشی یا بیرحمانه قطره های اشک رو از صورتت پس بزنی.
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی :  آیا تا به حال متوجه رابطه بین اشتباهات لپی و مقصود پنهانی دیگران شده‌اید؟ در اشتباهات لپی و یا تپق زدن افراد معمولا در بین حرف زدن از الفاظ نابجا یا جابجا استفاده می‌کنند و حتی حرف خود را نیمه تمام می‌گذارند. این اشتباهات ممکن است به ظاهر ساده به نظر برسند و یا اینطور برداشت شود که در اثر عدم تمرکز به وجود می‌آیند؛ اما در واقع بخشی از این اشتباهات لپی
ادامه مطلب
بنام خدا
باسلام.
آیا میدانید،درون موس های لیزری و اپتیکال ! یک دوربین فیلم برداری با سرعت بالا وجود دارد؟! 
درون موس های کامپیوتری،دوربین فیلم برداری با رزولولیشن پایین و سیاه،سفید و با سرعت فرم بالا ! وجود دارد،که وقتی موس جابجا میشود، به کمک این دوربین،اطلاعات جابجا شدن موس مشخص میشود و در انتها برای کامپیوتر،برای به حرکت در اوردن، علامتگر موس روی سیستم عامل،فرستاده میشود ..

تصویر فیلم برداری یک موس!
ادامه مطلب
خونه‌ی ما
دیشب، دوازده شب، بعد از رفتن خانواده، افتادم به جان خانه و جارو و گردگیری و شیشه‌پاک‌کن و... با خودم گفته بودم که آخیش، تا مدتی کسی نیست که هی میزها را جابجا کند یا لک لیوان چایش را رویشان بیندازد، همه‌ی بالش‌ها را روی یک مبل جمع کند یا بیاوردشان وسط خانه و بخوابد، خرده نان روی فرش‌ها بریزد یا از شب تا صبح دویست بار آب بخورد و صبح دویست تا لیوان روی سینک باشد و... با خودم گفته بودم، الان، همین نصفه شبی، مرتب می‌کنم و تا مدت زیادی را
۱-از همسرتان قدردانی کنید
تحقیقات نشان داده است، نزدیک به نصف مردانی که به همسرانشان خیانت میکنند، به دلیل نارضایتی احساسی است و نه سکس. وقتی مردها از جانب همسرانشان احساس ستایش و وابستگی نکنند، آنها خواستار ارتباط با هر زن جذاب دیگری میشوند که از راه شهوت انگیزی به هدفشان میرسند. پس به همسرتان اهمیت دهید و با او رابطه ی احساسی قوی ایجاد کنید.
۲-برای چیزهای کوچک تشکر کنید
برای انجام کارها در زندگی محاسبات نکنید-مثلا دفعه ی قبل من خانه را تمی
داره بارون میباره 
دیروز جابجا کردم تا سه شنبه برم 
زنگ زدم میگه نه اگه خود اصل کاریو میخوای ببینی باید روز زوج بیای :| 
جابجاییمو برمی گردونم 
دیشب اخبار میگه فردا بارون میباره و احتمال سیلاب در خراسان رضوی هست 
نرم افزار گوشیم زده فردا دوشنبه بارونی 
خوب پس چی کار کنم؟ 
دیشب کلیپ سیل کلات رو دیدم 
یه کامیون از اون بزرگها! یهو سیل اومد ورش داشت برد! برد ها! نه که جابجاش کنه
دو تا ماشین از پشت سرش اومدن بهش خوردن یهو راه افتاد رفت یه پیچ رو هم ر
باربری شریعتی 
باربری شریعتی در تهران
باربری شریعتی در تهران بزرگ ترین و معتبرترین باربری در شریعتی می باشد . اتوبار شریعتی که تمام وقت در خدمت شما می باشیم و بارهایتان را به موقع و با امنیت بالا به مقصد می رسانیم. با بهترین بسته بندی ها و با روش ها و شیوه هایی بسیار ایمن و با کارگرانی بسیار ماهر و خوش مشرب جابجا می نماییم.کارگران باربری منطقه شریعتی با کارگران خانم و آقا تمام وقت در خدمتتان می باشیم و بارها و اثاثیه های شما را به تمام منا
مرگ اختراع و کاتالیزور رشد و شناخت هستی است تصور کن اگه مرگ نبود و صرفا تولد جاودانه انسان بود کره زمین چه جور جایی می شد مرزهای رشد و تحول و اخلاق و دانایی و کشف و علم و اقتصاد و تاریخ همه چیز جابجا می شد و چه بلوایی بپا می شد بسیاری از دست و پا زدن ها در هستی بخاطر مرگ هست.مرگ آمده است تا هستی را تمام و کمال به ما معنا کند.در بسیاری از کتاب هایی که درباره فلسفه و معنای هستی نوشته اند مرگ را گرانیگاه معنا کردن هستی دانسته اند. اروین یالوم روانپزش
در این ویدئوی آموزشی طریقه جابجا کردن باکس های قالب پیش فرض بیان به نام: ستون از قبیل موضوعات ، کلمات کلیدی ، مشخصات وبلاگ، پربازدیدترین مطالب، محبوب ترین مطالب، پر بحث ترین مطالب، باکس های آرشیو و... رو یاد میگیرید.
تضمین یادگیری: 100%

ادامه مطلب
این ولعم برای خوندن کتابا داره می‌ترسوندم. 
هی نگاهم می‌افته به کتابای جدیدم که روی میزن و حس می‌کنم دلم می‌خواد هیچ کاری نکنم و فقط بشینم بخونمشون. از اون طرف انگار تازه یادمون اومده که سال داره تموم می‌شه و با دوری و عین داریم با سرعت کتابامونو باهم جابجا می‌کنیم که چیز خوبی نداشته باشیم که بقیه نخونده باشن. 
حالا این وسط این حقیقت که باید برم مدرسه رو مخمه. یعنی چی، تو اون زمانی که تو مدرسه تلف می‌کنم_یعنی زمانی که تو کلاسم، نه زنگای تف
قیمت ایزوگام با نصب :
انواع مختلف عایق رطوبتی و اجرای ایزوگام  با هزینه های اجرت و نصب ایزوگام که شامل این موارد میباشد.
نصب ایزوگام  با مصالح شامل این موارد می باشد.
لیست قیمت ایزوگام
جابجا کردن اسباب و اثاثیه ای که در پشت بام قرار دارد مانند  کولر و  حمل ایزوگام تا محل نصب و روی پشت بام
شستشو و تمیز کردن و خاکروبی پشت بام
نصب ایزوگام شامل کارهای جزیی و کلی نیز می باشد
فقط هزینه نصب ایزوگام از کسانی که خودشان ایزوگام را تهیه کرده اند دریافت م
رفتم با مدیرگروه اطفال،جآن ترین و عزیزترین و دلسوزترین اتندی که تابحال داشتم بابت مرخصی صحبت کردم.گفت با بچه هایی که توی روتیشن من هستن جابجا کن و تا پایان اطفال اینترن من باش تا من آفت کنم وگرنه برای باقی همکارا نمیتونم تصمیم بگیرم.گفت کلا نیا بیمارستان و فقط کشیک هات رو بیا گفتم به روی چشم...با نماینده مون حرف زدم که منو جابجا کنه...از شدت حسادت رگ های گردنش برجسته شدن.قبلش به دکتر گفته بودم اگه بچه ها قبول نکنن چی?و گفته بود وقتی من میگم مگه
رسید بالای سرم؛ وقتی مشغول مردنم بودم. اشکم را دید و دستم را گرفت. زیر سرم بالش گذاشت و به حر‌ف‌هام گوش کرد و بعد بلندم کرد برد پیش خودش. تا شب تنهام نگذاشت. حرف زد و سکوت کرد. مستاصل شده بود که باید چه کار کند... شب که شد آمد بالا و جای همه چیز را عوض کرد. مبل و میز و تابلو را جابجا کرد. تختم را گذاشت روبروی یک پنجره که هوا داشته باشم. شش تا گلدان آورد و چید کنارش. گفت "چشمتو که باز می‌کنی یه چیز زنده غیر از خودت ببینی! بهشون سلام کن". 
آه مادر... کاش
استرس وحشتناکم بهم اثبات کرد ک اشتباه میکنم
راه رفتن کنارش حس خوبی داشت
از نگاه کردن بهش حس خوبی داشتم
وقتی از دهنش پرید جان و هول شد من هم چیزی تو وجودم جابجا شد
وقتی ابراز علاقه میکرد پشت هم از خجالت سرم پایین بود
و وقتی بیخود و بی جهت هی ازم تعریف میکرد خندم شدت میگرفت
خیلی خیلی فکر کردم
و وقتی تمام این ماه هارو مرور میکنم
وقتی واکنش ها و برخورد هاتو تحلیل و مقایسه میکنم
فقط ب این شعر میرسم:
بیرون ز تو نیست آنچه میخواسته ام
فهرست تمام آرزوها
داداشمو خیلی دوس دارم
توی این اوضاع خریدامونو انجام میده که بابای پیرم یا مامان خانوم مسن و نازم یا من و خواهرام از روستا تا شهر با ماشین خطی جابجا نشیم
خدا خیرش بده
ناگفته نمونه که حتما همسرش  هم کمالاتی داره که داداشم میتونه راحت سمت ما بیاد 
دعا میکنم خدا این لطفتونه جبران کنه و در آینده برای منم فرصت پیش بیاد محبتمو بهش نشون بدم ببخشید بهشون
آموزش نصب کولر آبی

کلید کولر آبی شامل ۳ پل است :
ک کلید یک پل برای واتر پمپیک کلید یک پل برای موتورو یک کلید تبدیل برای دور تند و کند
کابلهای برق کولر داری ۴ رشته سیم مفتولی هستند که هر کدام از این سیمها باید به یکی از سوکتهای پشت کلید کولر و سوکت هم نام داخل خود کولر وصل شود.
نکات حائز اهمیت سیم نول میباشد :سیم نول برای کلیدهایی که مجهز به چراغ هستند به سوکت نول پشت کلید متصل می شود.
می توان سیم نول کولر و نول اصلی برق منزل را بدون اینکه به سوک
سلام و درود خدمت شما دوستان گرامی؛از حدود یک ماه پیش مشخص شد که مکان مدرسه تغییر می کند! مکان جدید به شرح ذیل است:کنگاور، ترانشه، جنب هنرستان کوشش (دبیرستان دارالفنون)نکته مهم : این خبر قطعی اعلام شده اما هنوز امکان جابجا نشدن نیز وجود دارد!لطفا نظر خود را درباره این جابجایی بیان کنید.با تشکر / The Original Admin
ترجمه آهنگ Rise up(برخیز) از Andra day  
در صورت مشکل با متن صفحه را تازه سازی کنید!
آندار دی در ابتدای ویدئو نسخه صوتی ترانه معنای آهنگ را این طور توضیح می دهد:
برخیز ترانه ای در رابطه با هرنوع وابستگی و قرابت است,من به همه به این چشم نگاه می کنم که باهم برادر و خواهریم,و همه ما یک بدن هستیم که همه اجزا وابسته به هم کار می کنند,برخیز فقط یک قسمت را از این رابطه بازگو می کند و البته بهتر از بقیه هم نیست— چون این قسمت درحال تلاش برای ابراز این جمله است,میخ
سازه های محوردار
گفتیم که نمونه محصولات بسیار زیادی در گروه صنعتی مبین کانتین به فروش میرسد یکی از مهمترین این محصولات را میتوان سازه محوردار دانست که ما در ادامه این مطلب برای شما به بررسی برخی از آنها و همچنین مشاهده برخی از نمونه های آنها خواهیم پرداخت.پس در ادامه این مطلب با ماهمراه باشید.همچنین شما میتوانید با برخی از مهمترین خدمات گروه صنعتی مبین کانتین نیز همراه باشید:
کانکس ویلایی
کانتینر
کانکس محوردار
این نوع سازه دارای کاربری ه
تداوم عشق در زندگی مشترک 
در زندگی مشترک زن و شوهر اصل هستند :در هر زندگی مشترک زن و شوهر شماره یک هستند . بچه ها شماره دو و کار شماره سه . اگر زوجی خودشان را در زندگی مشترک در اولویت قرار دهند و نقش اول زندگی باشند ، به طور قطع می توانند بچه های بهتری تربیت کنند و در امور شخصی و کار هم موفق تر باشند . اما اگر در زندگی مشترک این اولویت ها جابجا شده و زن و شوهر شماره دو یا سه شوند . هیچ چیز دیگر سرجایش نخواهد بود و درست عمل نمی کند و هیچ کدام از زندگی د
نمیشد وقتی 5 صبح خوابیدم با دیروزی شلوغ...از خودم انتظار زود بیدار شدن داشته باشم...دیر بیدار شدم اما...
هواپیمایی کارمو تلفنی راه انداخت و نجاتم داد...
دکتر کارمو رو تلفنی راه انداخت و نوبتمو جابجا کرد...
خانواده بعد از چندین هفته زنگ زدن و رخ نمودن فاینلی...
تو اون سایته یه کامنت گذاشتم بعد ازینکه تلفنشون رو هی جواب ندادن...
با دوستم تلفنی حرف زدم...
با هم ازمایشگاهی هندیم گپی زدم بعد از هفته ها...
و حالا فقط منتظر افطارم و چای و خرما...
برای امروزم هم
سلام میدونید که در ورد اگر بخواهید یه هو تمام اعداد اعشار به جای اعداد صحیح و برعکس قرار بگیرند، یعنی مثلا 2/3 بشود 3/2، باید از find and replace استفاده کنید(اگر نمیدونید، توی منوی Edit هست) و بعد که پنجره ش باز شد در اون wildcards رو تیک بزنید و بعد در قسمت جستجو بزنید:
([0-9]{1,})/([0-9]{1,})
و بعد در حالیکه wildcards رو تیک زدید در قسمت replace بنویسید:
\2/\1
به همین راحتی با زدن replace all همه اعداد و اعشار با هم جابجا میشن.
اما در Libre office دو تفاوت وجود دارد...
ادامه مطلب
علت مبتلا شدن به فشارخون
علل ابتلا به بیماری فشارخون
قلب عضوی است که خون را در اطراف بدن پمپاژ می کند, خونی که دارای سطح پایینی از اکسیژن می باشد به سمت ریه ها جابجا و پمپاژ می کنند و اکسیژن آن را تأمین می کند سپس خون غنی از اکسیژن به وسیله قلب در اطراف بدن به منظور تأمین عضلات و سلولهای ما تزریق می شود و پمپاژ خون فشار را ایجاد میکند, اگر یک فرد فشار خون بالا داشته باشد به این معنی است که دیواره های شریانی به طور ثابت تحت فشار زیادی هستند.

ادامه
علل ابتلا به بیماری فشارخون
قلب عضوی است که خون را در اطراف بدن پمپاژ می کند ، خونی که دارای سطح پایینی از اکسیژن می باشد به سمت ریه ها جابجا و پمپاژ می کنند و اکسیژن آن را تأمین می کند سپس خون غنی از اکسیژن به وسیله قلب در اطراف بدن به منظور تأمین عضلات و سلولهای ما تزریق می شود و پمپاژ خون فشار را ایجاد میکند ، اگر یک فرد فشار خون بالا داشته باشد به این معنی است که دیواره های شریانی به طور ثابت تحت فشار زیادی هستند.
عوامل خطر و موثر در بیماری فش
حمل بار با خاور با باربری طرشت
باربری محدوده طرشت با اقسام ماشین های حمل بار و اسباب کشی های منزل بارها و اثاثیه های شما را جابجا می نماییم. اینکه با خاور های مسقف و مخصوص اسباب کشی اثاثیه هایتان را جابجا می نماییم. باربری طرشت و اتوبار طرشت بزرگ ترین باربری منطقه طرشت می باشد و شما عزیزان که ساکن منطقه طرشت می باشید تنها با یک تماس در کمترین زمان به خدمتتان می آییم و باربری طرشت  بارها و اسباب و اثاثیه هایتان را جابجا می نماییم.
کاتریج: کپسولی کوچک فلزی است که در آن گاز ازت با تحت فشار بسیار زیادی نگهداری می شود.
پین ایمنی: این پین به منظور جلوگیری از فعال شدن کپسول بصورت سهوی در یک سوراخ قرار دارد بنابراین در مواقع استفاده باید آن را از جای خود بیرون آورد.
دسته نگهدارنده: با استفاده از دسته، کپسول را بلند و جابجا می کنیم.
ضامن یا اهرم: با فشار دادن این ضامن پس از بیرون آوردن پین محتویات کپسول با سرعت از شیلنگ و نازل به بیرون پرتاب می شود.
این دماغی عینکم اونروز شکست و افتاد. گفتم حالا تو این گیر و دار چجوری برم اینو تعویض کنم. بعد گذاشتم عینکمو دیدم نه اونقدم بد نیست‌. میتونم سر کنم‌. ولی اون یکی لنگه‌شو نتونستم باز کنم. تو فکرم دفعه‌ی بعد که عینک خریدم ازینایی بخرم که به دماغی نیاز ندارن. چون اینا پلاستیکین و میتونم اینجوری حذفشون کنم. ولی بعدش فکر کردم که اون عینکا کلاً بدنه‌شون پلاستیکیه باز، و خود شیشه‌های عینکا هم که پلاستیکن. لذا وی پشیمون شده و امیدواره چشماش ضعیف‌ت
آشنایی با پیامرسان آی گپ
تاکنون بین کاربران ایرانی و فارسی زبان مسنجرهای زیادی جابجا شده است که بدلایلی اکثر آنها پیامرسان های خارجی بوده اند. می توان گفت محبوب ترین پیامرسان های دنیا یکبار هم شده داخل ایران امتحان خود را پس داده اند که در این بین پیامرسان محبوب تلگرام از همه پیشی گرفته و با امکانات و سرعت انتقال پیام فوق العاده توانست بیشترین کاربر ایرانی را به خود جلب کند و طبق آخرین آمار تا الان از هر ۷ ایرانی ۴ نفر دارای حساب کاربری تلگ
آشنایی با پیامرسان آی گپ
تاکنون بین کاربران ایرانی و فارسی زبان مسنجرهای زیادی جابجا شده است که بدلایلی اکثر آنها پیامرسان های خارجی بوده اند. می توان گفت محبوب ترین پیامرسان های دنیا یکبار هم شده داخل ایران امتحان خود را پس داده اند که در این بین پیامرسان محبوب تلگرام از همه پیشی گرفته و با امکانات و سرعت انتقال پیام فوق العاده توانست بیشترین کاربر ایرانی را به خود جلب کند و طبق آخرین آمار تا الان از هر ۷ ایرانی ۴ نفر دارای حساب کاربری تلگ
آشنایی با پیامرسان آی گپ
آشنایی با پیامرسان آی گپ
آشنایی با پیامرسان آی گپ
خونمون رو تحویل گرفتیم 
نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت! 
یعنی خوشحال که هستم اما وقتی به حجم کارایی که تو این ماه دارم نگاه میکنم و میبینم باید وسط این همه کار تازه فکر اسباب کشی هم باید باشم مغزم سوت میکشه! 
کاش حداقل نزدیک این خونه بود میتونستم هر اخر شبی یه سری وسیله جمع کنم ببرم اونور 
اینطوری خیلی راحت ترم تا اینکه بخوام یهویی جمع کنم ببرم! تصورش هم نمیتونم بکنم یه خروار وسیله رو بدم دست باربر جابجا کنه بزنه له کنه یا خط بندازه یا بشک
نمیدونم امروز ساعت چند بود که بیدار شدم. یعنی مامان بیدارم کرد دیدم اتاق خودشو خالی کرده بود کلی تازه ما بیدار شدیم. وایسادیم به کار از اینور به اونور خلاصه شیر تو شیری بود که نگو. به خصوص جابجا کردن تخت سخت بود باید بازش میکردیم اما بالاخره تموم شد حالا فکر کن خسته کوفته باید بری حموم بعدشم دکتر. دیگه این که حمومم رفتم بعد اون همه کار خستگیم در رفت. الانم با جنازه فرقی ندارم اما از آ به خ رو میخونم تا شب شه بعد بیهوش بشم. امروز همش جا به جا کردن
تداوم عشق در زندگی مشترک 
در زندگی مشترک زن و شوهر اصل هستند :در هر زندگی مشترک زن و شوهر شماره یک هستند . بچه ها شماره دو و کار شماره سه . اگر زوجی خودشان را در زندگی مشترک در اولویت قرار دهند و نقش اول زندگی باشند ، به طور قطع می توانند بچه های بهتری تربیت کنند و در امور شخصی و کار هم موفق تر باشند . اما اگر در زندگی مشترک این اولویت ها جابجا شده و زن و شوهر شماره دو یا سه شوند . هیچ چیز دیگر سرجایش نخواهد بود و درست عمل نمی کند و هیچ کدام از زندگی د
تناسب رو به صورت های زیر نشان می دهند:

نکات تناسب:
نکته1:  عبارت اگر تناسب باشد، باید 1 به 3 یا 1و 3 خواند نه یک سوم . یک سوم غلط است و برای کسر بکار می رود.
نکته2: هر کسر بیانگر یک نسبت است اما هر نسبتی بیانگر کسر نیست.
نکته3: فقط وقتی می توان کسر را نسبت دانست که جنس هر دو کمیّت یکسان باشند. مثلاً 45 دقیقه چه کسری از یک ساعت است وقتی می گوئیم سه چهارم یعنی 3 به 4 است ولی نسبت ماشین به چرخ که 1 به 4 است نمی توان گفت یک چهارم
نکته4: نسبت ها را می توان جابجا کر
 وبه اتاق بایگانی برگشتم، این بهم ریختگی کلافه‌ام میکرد، از کوله پشتیم جانمازم رو بیرون کشیدم و به گوشه‌ی اتاق رفتم وچندتا زومکن‌ و کاغذ رو جابجا کردم تاجایی رو باز کنم برای پهن کردن جانمازم، به نماز ایستادم، همه‌ی خستگیم با نماز و عبادت پریده بود.

میخواستم هرچی زودتر به این اوضاع قارشمیش سروسامانی بدم.
هر چی جلوتر میرفتم، میدیدم که به اسکن نیازدارم بلند شدم، کمرم خشک شده بود، دستم رو پشت کمرم گذاشتم.
#کپی‌ممنوع⛔
مشاهده مطلب در کانال
SHAREit  محبوب ترین و معتبر ترین نرم افزار ارسال و دریافت فایل از طریق وایرلس برای اندروید می باشد که میتوانید حجم عظیمی از فایل های شما را در کمتر از چند ثانیه جابجا کند . این نرم افزار فوق العاده محصولی است از شرکت معروف Lenovo که یک کمپانی تولید تجهیزات دیجیتال است . برنامه شیریت در رتبه بندی نرم افزار های مختلف در گوگل پلی رتبه ی عالی 4.5 از 5 را دریافت کرده و این خود نشان از بی رغیب بودن این نرم افزار قدرتمند می باشد .
ادامه مطلب
معمولا باربری جهیزیه یکی از سخت ترین باربری ها می باشد زیرا وسایل نو می باشد و برای جابجا کردن آن نیاز به دقت زیادی می باشد. برای این که جهیزیه را بتوانید بدون هیچ مشکلی جابجا کنید می توانید از شرکت باربری تهران معتبر کمک بگیرید. یک شرکت باربری بسته بندی لوازم شما را به کمک کارتن های با کیفیت و چند لایه انجام می دهند تا لوازم شما آسیب نبیند. برای خواندن ادامه مطلب بر روی نکات باربری جهیزیه کلیک کنید.

شرکت  ظرافت بار خدمات زیرا را به شما
فن های سانتریفیوژ وتجهیزات جانبی آن ها
فن چیست؟
فن دستگاهی است (متشکل از قطعه هایی متفاوت و مختلف مانند: پره، دمپر، الکتروموتور و...) که جنس هر کدام از قطعات آن با توجه به نیاز می تواند متفاوت باشد، نیروی محرک برای فن ها تنوع زیادی دارد (بصورت احتراقی، هیدرولیکی، الکتروموتور) در بحث صنعت نقش بزرگی را ایفا می کند، مکانیسم فن به گونه ای است که می توان سیالات و گازها (هوا) را با آن جابجا کرد و یا به منظور ایجاد جریان (سیالی و هوایی) با حجم بالا و فشا
دَلقَک‌ماهی نسبت به تنتاکولهای سمی شقایق دریایی مقاوم است . دلقک ماهی نوعی رابطهٔ هم‌زیستی با شقایق دریایی دارد.دلقک ماهی نوعی مادهٔ مخاطی و ناشناخته در پوست خود دارد که مانع آزاد شدن نماتوسیست‌های شقایق دریایی می‌شود.در حالی که اگر ماهی دیگری با بازوهای شقایق دریایی تماس پیدا کند، طعمهٔ جانور می‌شود.به این ترتیب شقایق دریایی پناهگاه ماهی می‌شود و ماهی نیز ممکن است با حرکات خود ،آب را جابجا کند،رسوبات روی بدن شقایق دریایی را بردارد و
هزاران بار آمدم که بنویسم اما دیدم کار کردن بهتر از نوشتن است
و یا نوشتن زمانی لذت بخش است که کاری کرده باشی و بیایی نتیجه اش را اینجا بنویسی
پی نوشت :
من معمولا لیستی از کارهایی که باید انجام بدم رو روی کاغذ نوشته و روی دیوار نصب میکنم تا بتونم انجامش بدم.
زمانی که این نوشته رو نوشتم ، کاغذ مربوط به وبلاگ نویسی رو جابجا کردم . در اولویت های پایین تر گذاشتم (مثلا زیر تمرین سنتور و زیر برگه مطالعه و ....) دلیلش هم این بود که دارم سعی میکنم اول اهل عم
1. سلام به دوستان جان!
میشه چندتا موضوع پیشنهاد کنید برای نوشتن؟!
آِیا شماهم مثل من مشکل موضوع دارید؟!نوشتن کاریه که به شدت بهم آرامش میده، اما اغلب انقدر کلافه میشم از انتخاب موضوع، اینقدر مینویسم و پاک میکنم که بی خیال میشم و بدتر بی حوصله!

2. هفته پیش حدود هفت ساعت با همسر همکار بودیم! همکار افتخاری... تجربه اش بی نهایت لذت بخش بود! یه روز کامل بعدش درباره اش حرف میزدیم و حرف هامون انگار تمومی نداشت!
هرچند محل کارمون جدا بود و من هرازگاهی که
وزیر اطلاعات:
توزیع مواد مخدر قبلا به صورت استفاده از مسیرهای خشکی بود، ولی در حال حاضر توزیع مواد مخدر از طریق آبی و هوایی انجام می‌شود و حتی با پهپادها هم مواد مخدر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جابجا می‌کنند.
در کشور ما به وفور آشپزخانه‌ها افزایش می‌یافت که با ضربه‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان البرز و دیگر استان‌ها، ریشه آنها خشکانده شده است.
نسبت به شناسایی و دیگر اقدامات قانونی در م
خبرهای فوری پلدشت-پلدشت-مدیر فرودگاه منطقه آزاد ماکو گفت: هفت هزار و ۲۶۷ مسافر ورودی و هفت هزار و ۱۶ مسافر خروجی سال گذشته /۱۳۹۷/ از این فرودگاه جابجا شدند.

به گزارش خبرهای فوری پلدشت، حسن قره داغی گفت: این تعداد مسافر با ۱۳۰ پرواز رفت و برگشت به تهران – ماکو و ماکو – تهران و همچنین یک پرواز نیز به مشهد – ماکو و بلعکس صورت گرفته است.
وی افزود: در طول هفته، سه پرواز به مقصد تهران در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه در این فرودگاه انجام می شود.
قره
 بازار امروز پر عرضه بود و احتمال افزایش عرضه ها  برای فردا وجود دارد میتونید در سهامی که بسود و هدف مورد نظر رسیدید خروج کنید و با سهم جدید و رشد نکرده جابجا کنید
جهت جابجایی سهام رشد_نکرده ما در گروه vip در خدمیتمبرای عضویت روی لینک سیگنال خرید بنیادی کم ریسک و شارپ کلیک کنید و یا با شمراه 09193398873 در ارتباط باشید
خوندن وبلاگای دیگران حالم را بهتر میکنه و انگیزه میگیرم که بنویسم,امروز اولین جمعه ای بود که خوابگاه بودم و باید ناهار درست میکردیم:) خیلی روز خنده داری بود ما مرغ و برنج درست کردیم که چون بلد بودم خوب شد و خیلی ام خوشمزه شد ,اما دیدن آشپزی دیگران خیییلی خوب بود مثلا دختره بلد نبود تخم مرغ درست کنه  و میپرسید بنظرتون پخته یا برنجشون خشک خشک شده بود و ته اش سوخته بود :)))))) انقدر خندیدیم که حد نداشت .به دختری که تخم مرغ هم نمیدونست ,گفتیم دیگه وقت
یکی از بچه های سه ماه اخیرم تصادفی بود. دانشجوی پزشکی ای که تصادف کرده و صدمه زیادی خورده بود. ویلچرنشین شده و بخوام کاملا صادقانه بگم: اگه پاسخش به اپروچ درمانیش همینطوری ادامه پیدا کنه ، بچه م باید پزشکی رو کنار بذاره...
ولی... بنظرم در عین حال محمود میتونه بهترین پزشک دنیا بشه. راستش از نظر من بهترین پزشک دنیا کسیه که بیماری رو با عمق وجودش لمس کرده باشه. محمود اگه بجنگه و سرپا بشه ، یکی از دلسوزترین پزشکای این مملکت میشه.
خلاصه اکثر حواسم تو س
در آزمایشگاه ما قوانین نانوشته ای حاکم است...بدون هیچ نبشته یا سنگ نبشته ای بسان کتیبه کوروش!
در آزمایشگاه ما تقریبا هر کی به هرکی هست! به هر فروند دانشجو یک عدد کلید داده اند و آن فروند دانشجو هروقت دلش خواست و عشخش کشید به آزمایشگاه ورود میکند!!!..تقریبا چیزی مثل کاروانسراهای قدیم و در برخی موارد مشابه با قهوه خانه مش قنبر که رحمت خدا بر دودمان قهوه خانه اش باد! هرچند دانشجویان دکترا از اجر و قرب بیشتری برخوردارند و جای مشخصی جلوس می کنند، ولی

بدن سالمند روزانه به 6 تا 8 ساعت خواب شبانه نیاز دارد.
سالمند باید هر روز به صورت مرتب صبحانه بخورد.
رورزانه 8 لیوان آب و مایعات بنوشد.
از مصرف نمک و موادغذایی شور به مقدار زیاد خودداری کنند.
در هر وعده حجم غذای کمی مصرف کند.
استفاده از مواد غذایی حاوی آنتی اکسیدان ها ممکن است در کاهش احتمال بروز آب مروارید تاثیر داشته باشد.
جابجا نکردن اجسام سنگین
هر 6 ماه سالمند به دندانپزشک مراجعه کند.
میوه و سبزی در غذای روزانه باشد.
چربی و  مواد غذای چر

​​​​​​​

بدن سالمند روزانه به 6 تا 8 ساعت خواب شبانه نیاز دارد.
سالمند باید هر روز به صورت مرتب صبحانه بخورد.
رورزانه 8 لیوان آب و مایعات بنوشد.
از مصرف نمک و موادغذایی شور به مقدار زیاد خودداری کنند.
در هر وعده حجم غذای کمی مصرف کند.
استفاده از مواد غذایی حاوی آنتی اکسیدان ها ممکن است در کاهش احتمال بروز آب مروارید تاثیر داشته باشد.
جابجا نکردن اجسام سنگین
هر 6 ماه سالمند به دندانپزشک مراجعه کند.
میوه و سبزی در غذای روزانه باشد.
چربی و 
علاوه بر ماهیت مراجعه کنندگان به دفتر کارمان که بسیار آزار دهنده است، یکی از اتفاقات آزار دهنده محل کارم رفتارهای همکارم است. با اینکه انسان خوب و شریف و معقولی است اما به شدت روی من کراش دارد و این باعث آزار و اذیتم می شود. مدام گوشش به سمت من است که با چه کسی حرف می زنم، چه چیزی می گویم، چه کسانی با من تماس می گیرند، محل زندگیم کجاست، خانواده ام چه کاره اند!! از هر فرصتی برای تجسس در زندگی خصوصی من استفاده می کند! حتی روزهای تعطیل به بهانه ای زن
اگر بدنبال فرش ماشینی ارزان قیمت هستید فرش ماشینی 500 شانه گزینه ی مناسبی است.بعد از فرش 350 شانه، فرش ماشینی 500 شانه در واقع اولین فرش ماشینی بود که بصورت گسترده تولید و وارد بازار شد.فرش ماشینی 500 شانه شاید به لحاظ ظاهری کم و کاست هایی داشته باشد ولیکن از لحاظ کیفی در لول خوبی قرار دارد:
یکی از بارزترین ویژگی های فرش ماشینی 500 شانه ارتفاع نخ خاب است.هرچه ارتفاع نخ خاب در فرش ماشینی بالا می رود فرش نرم تر می شود و از طرفی برای نشستن مناسبتر است.بی
به نقل از وبسایت رسمی اپل، درواقع اپل آیدی نام کاربری کاربران اپل است که با استفاده از آن می‌توانند به خرید از اپ استور یا پلی‌استور یا آی‌تیونز بپردازند. این حساب کاربری قابلیت شارژ اعتبار به دلار و سایر ارز ها را بسته به کشور مربوط به اپل آیدی داراست. این که اپل آیدی کدام کشور مناسب شما می‌باشد در ادامه بحث خواهد شد. ذکر این مطلب نیز ضروری است که آپل آیدی یک حساب کاربری کاملا رایگان است که در برخی کشور ها به عللی که به آن در همین صفحه اشاره
بعضی جدایی‌ها را نه جایی ثبت می‌کنند نه شاهدی دارند و نه کسی متوجه‌شان می‌شود. تنها می‌شوی، تنهاتر می‌شوی، می‌شکنی، خرد می‌شوی، از بین می‌روی بدون اینکه کسی بداند، کسی بفهمد، بدون اینکه جایی ثبت شود یا امضایی از کسی گرفته شود. تو خسته می‌شوی، سرخورده می‌شوی، ترک می‌کنی بدون اینکه حلقه‌ای از دستت جدا شود بدون اینکه عکسی پاره شود، خاطراتی سوزانده شود، فریادی زده شود. تو آب می‌شوی، دگرگون می‌شوی بدون آنکه چیزی در دنیای بیرونت سانتی
والا تجربه نشون داد به ما پسرا هم کمتر از دخترا پیچیده نیستن.
بهترین شون تو شغلشون عالین و ممکنه حتی نذارن شما یه صندلی جابجا کنین.
نمونه ش هم همون آدم بی مزه که قبلا گفتم.
و بعد خب شما میگین واووو چه جنتلمن. ولی وقتی تو رابطه میرین میبینین که اش دهن سوزی هم نیستن و مث سگ پاچه میگیرن.
این کامی ۱۰۰۰۰ تا دختر دنبالشن. با همشون هم اوکیه.
کلا با همه اوکیه

و من اگه اگه بخوام وارد رابطه بشم و این غلطو بکنم گور خودمو کندم.
بچه ها یه نظر سنجی میخوام بذارم
تاوان فریب!
مردی پشت بر الاغش، در حالی که تکه ای علف تازه را با ریسمانی به سر چوبی بسته و آن را روبروی حیوان آویزان کرده، نشسته بود.  حیوان بیچاره همانطور که به طمع خوردن علف، ساعت ها پیش می رفت، مرد را نیز جابجا می کرد.
مردم با دیدن این صحنه به هوش و درایت مرد احسنت می گفتند، که ناگهان پیامبر .ص. را دیدند که با خشم آنها را  نظاره می کند.
پیامبر فریاد زد: ای مرد! آیا از خداوند حیا نمی کنی که مرکبت را فریب می دهی؟.
مرد متعجب و شرمگین گفت: ای رسول خدا!
 استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
مشهد - تهران - شیراز - اصفحان - تبریز - کرج
برای ثبت نام :
نام و نام خانوادگی - شماره همراه - نام شهر - نام وسیله خود را به
09154015077
پیامک نمایید.
بعد از ثبت نام کامل در الوپیک از بیمه ، وام ، تخفیفات ، جوایز روزانه - هفتگی و... بهره مند خواهید شد.
مدارک و شرایط لازم برای موتور :

کارت موتور - یا قولنامه با مهر معتبر
گواهینامه (اجباری نیست) - اگر گواهینامه داشته باشید میتوانید بار و مسافر جابجا نمایی
دوسال قبل همین حوالی،شب با دخترها با اتوبوس دریایی بین دوتا جزیره جابجا میشدیم...وسط راه بارون شروع کرد به باریدن و ما میخواستیم هرطور شده شب بارون خورده ی دریا رو ببینیم...اجازه نمیدادن کسی بره بیرون اما پافشاری هامون جواب داد...یادمه بچه ها یه آهنگ از مهدی مقدم پلی کرده بودن که به تم شاد داشت و به حال و هوامون میخورد و هی تکرارش میکردیم و باهاش میخوندیم...
امشب دلم هوای حال اون شبمون رو کرده...رهای رها...رو به شب بارونی و دریای آروم...باد خنکی که
 استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.
بعد از ثبت نام کامل در الوپیک از بیمه ، وام ، تخفیفات ، جوایز روزانه - هفتگی و... بهره مند خواهید شد.

گواهینامه (اجباری نیست) - اگر گواهینامه داشته باشید میتوانید بار و مسافر جابجا نمایی
 استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

بالاخره این ترس شکست و سفر تنهای دوباره ای رو شروع کردم. چیزی که حتما مرزهایی رو برای من جابجا می کنه. منو وادار می کنه تا با آدم ها از هر جنسی ارتباط بگیرم، برای اینکه زنده بمونم و در امنیت زندگی کنم. فشار ذهنی یا فشار کلیشه های ذهنی رو همزمان با فصار جسمی تجربه کنم. تا توی دنیایی قرار بگیرم که احتمالا کسی هوای منو نخواهد داشت. جایی که باید بتونم از پس خودم برآم. حتی از فکرش هم وحشتم می گیره. اما من اینجام و باید توی این لحظه لمسش کنم هر چند که چن
 استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

بالاخره بعد قرن‌ها فیلم نفس رو دیدم.
یکم: نرگس آبیار کارگردان کاربلدیه؟! قطعا. اما آیا این باعث میشه موافق نوع نظر، تفکر و دیدگاهش باشم؟ً قطعا نه!
دوم: هر آنچه که مربوط به بهار نوروزیه به شدت برام دلنشین و دوست داشتنیه و جز اون، باقی که دیدگاه تبلیغی کارگردانه رو دوست ندارم.
سوم: برای مکالمات ننه آقا، زمان فعلی و سابق رو جابجا کنین بعد یه بار دیگه دیالوگ‌ها رو گوش کنین، جالبه نه؟!
بعد با وجود پانته‌آ پناهی، شبنم مقدمی اومده جایزه بهترین باز
علی بن إبراهیم عن أبیه عن ابن أبی عمیر عن عمر بن أذینة عن زرارة قال: إن رجلا أتى أبا عبد الله ع فقال إنی لا أحسن أن أعمل عملا بیدی و لا أحسن‏ أن أتجر و أنا محارف‏ محتاج فقال اعمل فاحمل على رأسک و استغن عن الناس فإن رسول الله ص قد حمل حجرا على عاتقه فوضعه فی حائط له من حیطانه و إن الحجر لفی مکانه و لا یدرى کم عمقه… (الکافی ؛ ج‏5 ؛ ص76)

مردى خدمت امام صادق (ع) رسید و گفت: من نه بلدم کار دستی انجام دهم و نه بلدم تجارت و داد و ستد کنم. بیچاره و نیازمندم.
آخرین حرکت مترو بود.ساعت نه شب.
پیرمرد با یک کیسه پلاستیک که فقط یک دونه پیراشکی تهش بود نشست جلوم.ی لیوان آب خورد و به با مهربانی به من تعارف کردم.بهش نگاه کردم و گفتم خسته نباشید :)
رفت تو فکر،پولایی که از صبح سر پا بوده و به خاطر بار خدا میدونه چند کیلویی رو جابجا کرده از جیبش بیرون آورد و شمرد.همه اش هزار تومانی و دو هزار تومانی و ی دونه ده هزار تومانی اون ته.
چقدر دلم براش سوخت.چقدر با شرف و با غیرت بود با اون سن داشت کار می کرد.چقدر اذیت میشم ا
با یاد خدا

سلام
امروز شنبه اول هفتس.از هوا نگم که فوق العاده بهاریه.
آدم دلش میخواد ساعت ها بره بیرون توی این هوای عالی..
بگذریم امروز رفتم دکتر سرماخوردگیم از ده روز گذشته..شربت و کپسول داد.
درمونگاهم گفته دیگه ویتامین و قطره ب مانمیده دولت.
چرا جابجا مینویسم..☺☺
خلاصه دیگه قهطی شده..
ی هفته دیگه تولد پسر کوچولومه ..عزیز دل من امیدوارم تا تولدش کاملا سرماخوردگیم برطرف بشه.
پسرخاله هرروز میشماره که چن روز ب تولدش مونده.خلاصه منتظر اون روزیم..
باربری سعادت آباد حمل اثاثیه منزل
باربری در سعادت آباد اسباب کشی ها و اثاثیه کشی ها را در کمترین زمان ممکن انجام میدهند و اینکه برای سرویس رسانی ها از برترین خدمات و باتجربه ترین افراد برای جابجای ها استفاده مینمایند.همه ما اسباب کشی منازل خود را برای یکبار هم تجربه نموده ایم و به خوبی آگاه هستیم از خسارات و دردسر ها و برای اینکه شما عزیزان اسباب کشی آسوده در زمان اندک را سپری نمایید تنها با باربری و اتوبار سعادت آباد تماس نمایید. باربری
مردم هم بی تقصیر نیستند: در زمانه عجیبی قرار داریم که عقل برخی در چشمشان نهاده شده ، یک پروفسور که با علمش به مردم خدمت می کند و یا یک سردار که با جانفشانی و فداکاری بی نظیر خود جان و ناموس و مال خیلی از مردم مرهون اوست ،چندان مورد توجه عموم مردم قرار نمی گیرند اما یک بازیگر سینما که نه علم و سواد حسابی دارد و نه اهل فداکاری است بلکه وطن دوستی معمولی هم ندارد، در فضای مجازی چند میلیون طرفدار دارد ،که  اگر فقط بینی اش چند میلی متر جابجا می شد دیگ
روش‌های درست حمل و نقل گوسفند و بز چگونه است؟
در هنگامی که قصد جابجا کردن گوسفندان و بزهایی را دارید که از یک مرکز خریداری شده‌اند به جایگاه دیگر و یا جایی که قرار است پرورش داده شوند بهتر است که بر اساس اینکه مسافت طی شده تا مقصد چقدر است، چند نوع دام و چه تعداد قرار است جابه جا شوند و سپس بر اساس این مسائل بتوان از وسیله‌های نقلیه‌ای که در دسترس است استفاده کرد.
باید دقت کرد که در صورت جابجا کردن دام در طول مسیرهایی که زیاد هستند احتمال این
امروز داشتم فکر می کردم به عجیب بودن زندگی.....
و خب رسیدم به عجیب بودن ما آدما" چون ماییم که زندگیو میسازیم و خب داریم عجیب میسازیمش.
امشب اینو به فائزه هم گفتم و راجبش حرف زدیم بعد اون گفت " میدونی اینکه الان ما 180 درجه با اینی که هستیم فرق کنیم بنظرم میتونه به سادگی آب خوردن باشه"
این اون جوابی نبود که دنبالش بودم و انتظار داشتم بگه" چون مسیر حرفامونو کاملا جابجا کرد و من میخواستم تهش برسم به گفتن یه چیزای دیگه ولی خب این حرش شد یه جرقه برای فکر
عسل طبیعی را چگونه تشخیص دهیم؟
View Larger Image
عسل طبیعی را چگونه تشخیص دهیم؟
اهمیت تشخیص عسل طبیعی و سالم
قبل از هر چیز ببینیم مزایای سلامتی عسل طبیعی چیست؟
1. مبارزه با عفونت‌ها
2. جلوگیری از رفلاکس اسید معده
3. بهبود سرماخوردگی
4. جایگزین مناسب قند و شکر مصنوعی
5. ضعف بدن
6. درد دندان
خب با وجود خواص کم نظیر عسل سوالی که پیش می‌‌آید این است “عسل مصنوعی هم می‌تواند خواص عسل‌های طبیعی را داشته باشد؟”.
جواب قطعاً خیر است. پس حالا به اهمیت موضوع پی بر
از وقتی آمده در هم است. یخ و سرِ گله‌گزاری‌هایش با هم باز می‌شود. از فشار مسئولیت‌هایش می‌نالد. از پدر و مادر و همسر و فرزند شکایت دارد. می‌دانم که هم حق دارد و هم ندارد. هم مسئولیت بر شانه‌اش هست و هم ظرفش کوچک است. چند مثال از مشکلات آدم‌های دیگر برایش می‌آورم که به قدر یکی دو دقیقه برافروختگی‌اش را می‌کاهد و دوباره از نو ناله سر می‌دهد. دیگر تابم نیست. تن سنگینم را روی مبل جابجا می‌کنم و دستم را روی سرم می‌گذارم. خیالِ اعتنایش نیست. با
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سال 57 رسما انقلاب اسلامی وارد فاز جدیدی از خودش شد! یعنی حکومت داری... خیلی ها تصور میکردند و میکنند که چون حکومتی جابجا شد به معنی پایان یافتن یک انقلاب می‌باشد... و این حجم از دشمن تراشی با جهان کاری بس بیهوده و بهتره بگم کاری بسیار بد میباشد که موجب عقب افتادگی کشور شد...(همین اول بگم که اصلا نمیخوام که منکر وضعیت بد موجود در کشور بشم)
اما واقعا انقلاب اسلامی یعنی چی؟ آیا انقلاب بر
نورپردازی چیست؟
نورپردازی نما زیر شاخه اصلی علم نورپردازی است.باید بدانیم که دانش و هنر بکارگیری روشنایی ساختگی یا طبیعی را نورپردازی می نامند.
انواع نورپردازی:
نورپردازی 
شاخه های فراوانی دارد :
نورپردازی فضاهایی که در آن رفت و آمد آدم و خودروهای جابجا کننده آدم و بار انجام می شود . مانند : خیابان ها (روشنایی معابر ) ، کوچه ها ، گذرگاه ها ، میدان ها ، فرودگاه ها ، بندرگاه ها ، پهلو گیر ها ، ایستگاه های راه آهن ، تونل و زیر گذر ها ، پل ها و روگذر
دومین مبل از سری نمونه‌های جدیدترین مدل مبل تختخواب شو ۹۷ که قصد معرفی
آن را داریم، کاناپه دونفره‌ای است که قابلیت تبدیل‌ شدن به تختی راحت را
دارد. از مزیت‌های بارز این تخت استفاده از تخت یک‌ نفره و دو نفره آن است.
شما در صورت نیاز می‌توانید از کاناپه و تخت یک‌ نفره آن به‌ صورت هم‌زمان
بهره ببرید. همچنین می‌توانید به‌ راحتی از دو تخت برای استراحت استفاده
کنید. برای این کار به‌ صورت کشوی از زیر کاناپه تخت را به بیرون بکشید و
تخت دوم ر
امروز شاید به ظاهر یه آزمون رانندگی بود و یه رد شدن ساده برای اولین آزمون و منتظر یه فرصت دیگه شدن، ولی برای من روز عجیبی بود.  سه ساعت و ربع توی گرما کنار من نشستی، بهم روحیه دادی، بهم آرامش دادی و بعد از پیاده شدن از ماشین دستتو دورم حلقه کردی و گفتی فدای سرت . شاید به ظاهر  اتفاق ساده ای باشه اما انقدر منو به اوج آسمون برد که امروز برای اولین بار، خیلی عمیق ، به خونه مون احساس دلبستگی کردم. باورت میشه که امروز برای اولین بار رفتم توی آشپزخونه
وزیر خارجه ی عمان گفته بود: جریان تاریخ را باید به بعد از زدن پهباد آمریکایی و قبل از آن تقسیم کرد! نقطه ی عطفی شد که قبل و بعد آن اصلاً قابل مقایسه نیست.
بهترین شرایط برای حمله ی آمریکا بود؛
همه چیز جور بود
- بهانه ی حمله: عهدشکنی ایران در برجام، حمله ایران به پیشرفته ترین پهباد آمریکایی
- ضرورت حمله: درخواست عربستان برای حمله برای پیچیده شدن قائله ی یمن، نفوذ منطقه ای روز افزون ایران، درخواست اسرائیل برای حمله
تهدید هم کردند که تا دقائقی بعد
         اتوبار و باربری چیتابار شعبه فردیس کرج
         اتوبار فردیس | باربری فردیس | 02165595584
         اسباب کشی و حمل جهیزیه عروس اتوبار و باربری فردیس
اتوبار و باربری چیتابار با ارائه کلیه خدمات در زمینه اتوبار، اسباب کشی منزل، حمل جهیزیه عروس، حمل و تقل کالا و حمل نقل وسایل اداری درشعبه فردیس ، اماده ارائه خدمات باربری به شما همشهریان می باشد. اتوبار فردیس کرج و باربری فردیس با بهره جویی از همکارانی با تجربه، خوش اخلاق و مجرب در امور
        اتوبار و باربری چیتابار شعبه اهری کرج
        اتوبار اهری | باربری اهری | 02633361728
        باربری ایمن و مطمئن اتوبار و باربری اهری
اتوبار و باربری چیتابار با ارائه کلیه خدمات در زمینه اتوبار، اسباب کشی منزل، حمل جهیزیه عروس، حمل و تقل کالا و حمل نقل وسایل اداری درشعبه اهری ، اماده ارائه خدمات باربری به شما همشهریان می باشد. اتوبار اهری کرج و باربری اهری با بهره جویی از همکارانی با تجربه، خوش اخلاق و مجرب در امور مربوط به باربری و
با وجود اینکه دوست دارم زندگی زودتر نرمال شه ولی شروع دانشگاه استرس‌زاست و من از دوستانم دور خواهم بود تو دانشگاه. تحمل اون حجم تنهایی و عادت به شرایط جدید و شاید هم جابجا شدن تو روتیشن‌ها سخت خواهد بود. نمی‌دونم با چی مواجه خواهم شد.
این روزا درس خوندن با کاغذ تا کردن همراهه. لذت بخش‌ه و استرس رو کم می‌کنه. خوشحالم که یه دنیا کاغذ دارم هنوز. ولی نیاز به کاغذهای تک رنگ دارم. بیشتر کاغذهام طرح دار هستن.

+ خ میگه هر آدمی که تولید محتوا داره و م
چگونه نحوه استفاده از AIRDROP

نحوه اشتراک گذاری با استفاده از Airdrop

چگونه عکس ها ، پرونده ها و موارد دیگر را بین دستگاه های Apple خود جابجا کنید.
اگر شما نیاز دارید که چیزی را سریع از یک دستگاه iOS یا MacOS به دستگاه دیگر ارسال کنید ، احتمالاً AirDrop بهترین گزینه خواهد بود. از بلوتوث برای ایجاد ارتباط نقطه به نقطه با دستگاه دیگر استفاده می کند.
ادامه مطلب
       اتوبار و باربری چیتابار شعبه عظیمیه کرج
       اتوبار عظیمیه | باربری عظیمیه | 02633361728
       بسته بندی و مشاوره اسباب کشی ادارات اتوبار و باربری عظیمیه
 اتوبار و باربری چیتابار با ارائه کلیه خدمات در زمینه اتوبار، اسباب کشی منزل، حمل جهیزیه عروس، حمل و تقل کالا و حمل نقل وسایل اداری درشعبه عظیمیه ، اماده ارائه خدمات باربری به شما همشهریان می باشد. اتوبار عظیمیه کرج و باربری عظیمیه با بهره جویی از همکارانی با تجربه، خوش اخلاق و مج
وینیل شیشه ای
چاپ استیکر شیشه ای
وینیل شیشه ای (استیکر شیشه ای) پشت چسب دار به شما این امکان را می دهد که با استفاده از دستگاه چاپ اکو سالونت متن ، طرح و یا لوگو خود را بر روی وینیل شیشه ای پشت چسب دار چاپ کنید و بر روی محصول یا به عنوان تبلیغ در جای مورد نظر نصب کنید. این نوع وینیل قابلیت جابجایی دارد یعنی اینکه به راحتی موقع نصب می توان آن را جابجا کرد و هیچ گونه باقیمانده چسب یا جوهر روی سطح باقی نمی گذارد
ادامه مطلب
برای تو با دنیا جنگیدم
گفتی تو قاتلی ، به درد من نمی خوری.
برای دیدن تو به ماه خیره شدم
گفتی تو دیوانه ای ، به درد من نمی خوری.
برای اینکه آدم اهنی ات را بخرم ، آهن ها جابجا کردم
گفتی تو کارگری ، به درد من نمی خوری.
برای دیدن چشم هایت  ، سال ها چشم انتظار بودم
گفتی تو الافی ، به درد من نمی خوری.
برای داشتن تو ، تموم داشته هایم را کنار گذاشتم
گفتی تو قدر نشناسی ، به درد من نمی خوری.
برای لمس دست هایت ، دست به دعا بردم
گفتی تو خرافاتی هستی ، به درد من ن
اول صبحی دیدم که یک گوشواره اش نیست.. کجا افتاده؟ دیشب قبل خواب که توی گوشش بود.. حتما یک جایی دور و ور تخت است.. گشتم، نبود.. نکند سوراخ گوشش بسته شده باشد؟ دوماهگی اش را به یاد می آورم و جیغ هایش موقع سوراخ شدن گوش ها.. نه، دلم نمیخواهد دوباره درد بکشد مخصوصا حالا که بزرگتر شده.. یک جفت گوشواره دیگر دارد.. میخواهم بگذارم گوشش ببینم داخل میشود یا نه.. نمی گذارد.. بیخیال میشوم.. بماند وقتی خوابید..
آرام سر پایم خوابیده..
گوشواره داخل نمی رود.. انگار پشت
مثال : شمع NGK BKR6EIX-11 ایریدیومی علاوه بر فاصله گپ 1.1 میلیمتر دقت ساخت لیزری داره اما شمع BKR6EIX فاقد کد 11 با فاصله گپ 0.8 تا 0.9 فروخته میشه. 
چون فقط قسمت نوک سوزن شمع ایریدیومیه و ایریدیوم سخت ترین فلز و جزو گرونترینها در طبیعته ذوب کردن و شکل دادنش بصورت سوزن دقیق کار سختیه ، در نوع لیزری با شعاع لیزر و با دقت بسیار بالاتر انجام شده.اما فیلر گیری و اصلاح فاصله گپ شمع که فقط با جابجا کردن الکترود بدنه شمع که اغلب آلیاژی یا نیکلیه انجام میشه کار سخت و آ
1- فایل اکسل را باز کنید و به صورت یک فایل متنی و به صورت Unicode Text ذخیره کنید
2- حالا فایل جدید را در NotePad باز کنید و همه فضاهای خالی را از طریق ابزار Copy and Replace با علامت کاما , جابجا کنید ، در این حالت میبینید که فضاهای خالی جایشان را به علامت کاما , داده اند
3- در این مرحله فایل را Save As کرده و Encoding را UTF-8 و پسوند فایل را csv قرار می دهید
حالا اگر فالیتونو توی Excel باز کنید میبینید که جدول بندی و فونت فارسی شما به درستی قابل نمایش است.
 اتوبار تجریش اثاث کشی منزل 
 اتوبار تجریش اثاث کشی منزل ، اثاث کشی ادارات ، اثاث کشی شرکت ها ، فروشگاه ها و حمل و نقل تمام بارها و اثاثیه های شما را جابجا می نماییم.  اتوبار تجریشبارهایتان را به هر منطقه از تهران و شهرستان ها حمل و نقل و جابجا می نماییم. اتوبار تجریش باربری  و جابجای بارها در آپارتمان ها و ساختمان های چندین طبقه وظیفه کارگران باربری می باشد بدون نگرانی با ما تماس نمایید.اسباب کشی تنها مختص کارگران ما می باشد.  اتوبار تجر
نکات مهم درباره نگهداری بهتره فرش منزلتان

- فرش را در محیطهای مرطوب قرار ندهید. رطوبت دشمن فرش است . در تار و پود فرش معمولاً پنبه یا جوت به کار می رود که در محیط مرطوب دچار پوسیدگی میشوند.
- در صورت ریختن هر مایعی بر روی فرش سریعاً نسبت به تمیز نمودن فرش و رفع لکه اقدام کنید.
- فرش را در نزدیکی بخاری و منابع حرارتی قرار ندهید.
اگر فرش شما روی سرامیک حرکت میکند، از ترمز فرش کمک بگیرید.
- رول نمودن فرش، هنگام جابجایی و نگهداری بهتر از تا نمودن فرش
در این ویدئوی آموزشی طریقه جابجا کردن باکس های قالب پیش فرض بیان به نام: ستون از قبیل موضوعات ، کلمات کلیدی ، مشخصات وبلاگ، پربازدیدترین مطالب، محبوب ترین مطالب، پر بحث ترین مطالب، باکس های آرشیو و... رو یاد میگیرید.
تضمین یادگیری: 100%

آخرین بروزرسانی: 24/بهمن/98 ساعت 17:15
تغییرات اخیر:
1.کاهش مدت زمان آموزش(برای کاهش اتلاف وقت) (مدت زمان قبلی: 3.25سه دقیقه و 25 ثانیه)(مدت زمان ویدئوی فعلی 1.42ثانیه)
2.کاهش حجم ویدئو از 42 مگابایت به 5 مگابایت!!!!:) صرفا جهت ک
نیسان بار در لواسان-وانت بار در لواسانمحک بار لواسان با استفاده از نیسان بارها و وانت بارهای استاندارد بارهای نیمه سنگین و سنگین را جابجا می کنند ما در کنار شما هستیمبا بهترین وانت بار ها جهت حمل بار شما عزیزانباربری در لواسان با نیسان وانت. خدمات حمل و باربری لواسان تهرانمحک بار ارائه دهنده خدمات باربری در لواسان به تمامی نقاط تهران و کشوراگر برای باربری خود نیاز به نیسان دارید ، با ما درتماس باشیدمحک بار لواسان با کمترین هزینه و پایین تر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها