ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

بنظرم به جایی رسیدم که نمیتونم با آدمهای جدیدی دوست،رفیق و اُخت بشم...باید اینبار رسپی دقیقتری بفرستم برای خدا بلکه حاصل کار مثل دفعه های قبل نشه و فلفل و نمکش جابجا نشه و ازش "آدم" در بیاد!
همه ی آدمهای تنها وبلاگ مینویسن،یا همه ی وبلاگ نویس ها تنهان?
آیا تخت بادی یا تخت خواب بادی خوب و مرغوب و قابل استفاده هست ؟
بهترین انتخاب تخت خواب های بادی اینتکس میباشند که از هر نظر خوب و مطلوب برای استفاده دائمی میباشند که در ادامه توضیحاتی در این رابطه به شما عزیزان خواهیم داد...
از آنجا که در عصر امروز بیشتر منازل آپارتمانهای کوچک هستند و فضاهای منزل کوچک میباشند و نیاز به وسیله ای که هم بسیار راحت و کم حجم برای استراحت احساس میشوند ما تخت خواب های بادی اینتکس را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم
۱ تخت
چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ نوشته اسپنسر جانسون
این کتاب به تغیر اشاره دارد و بیان می کند تغیرات همواره رخ می دهد ؛ پس آماده ی تغیر باشید
تا کنترلش کنید؛دائما به دنبال تغیرات باشید تا غافل گیر نشوید  ، از تغیر لذت ببرید زیرا که
اجتناب ناپذیر است ؛ راهی جز همسو شدن با تغیر نیست یا تغیر می کنید یا له می شوید.

برای زیستن باید تغیر کرد ، درد کشید ، از آنچه دوست داشت گذشت ، عادات و خاطرات بد را باید  از یاد برد و دوباره متولد شد و یا باید مرد. 
انت
بسم الله
نمیدونم که از کی انقدر خودسانسوری توی من نهادینه شد... شاید توی نسل ما... ماهرگز تداعی ازاد رو یاد نگرفتیم. ما حتی با خودمون روراست نبودیم.. و یاد نگرفتیم....
چرا من نباید راجع به این موضوع انقدر تو دار باشم که از وقتی زندگی مشترکم از هم پاشیده هنوز نتونستم بر احساس خشم و انتقامم غلبه کنم و هنوز نبخشیدمش.... و هر روز این لکه سیاه بزرگ رو توی روحم با خودم جابجا می کنم....
و یه دستگاه سونوگرافی اینجاست 
که خوبه 
فست نه هااا
و یه آقای ۱۷ ساله اینجاست 
که خدا می دونی دیشب نصف شب چجور گاز داده که واژگون شده و خورده به حفاظ های بلوار 
و الان نگاش می کنی قیافه ش قابل تشخیص نیست بس که ورم داره جفت پاهاش ران هاش آسیب دیده و دستش و فکش :/ 
این دستگاه اینجاست و این آقا تا واحد سونوگرافی جابجا نشد! 
و این چیزها ذوق داره :) 
و این ها پولهای مملکته که تو جای درستش خرج شده! 
توی بدنسازی چیزی که بیش از همه برام جالبه، توجه به جزئیاته. با هر تمرین متوجه یکی از قسمت های بدنت میشی و تلاش میکنی تقویتش کنی. همون عضله ای که تا دیروز نمی دونستی اونجاست، همون که هر روز بی تفاوت ازش استفاده میکنی؛ مثلا وقتی میخوای وسیله ای رو جابجا کنی، به بالاترین شاخه ی پتوس آب بپاشی یا بیرحمانه قطره های اشک رو از صورتت پس بزنی.
بنام خدا
باسلام.
آیا میدانید،درون موس های لیزری و اپتیکال ! یک دوربین فیلم برداری با سرعت بالا وجود دارد؟! 
درون موس های کامپیوتری،دوربین فیلم برداری با رزولولیشن پایین و سیاه،سفید و با سرعت فرم بالا ! وجود دارد،که وقتی موس جابجا میشود، به کمک این دوربین،اطلاعات جابجا شدن موس مشخص میشود و در انتها برای کامپیوتر،برای به حرکت در اوردن، علامتگر موس روی سیستم عامل،فرستاده میشود ..

تصویر فیلم برداری یک موس!
ادامه مطلب
داره بارون میباره 
دیروز جابجا کردم تا سه شنبه برم 
زنگ زدم میگه نه اگه خود اصل کاریو میخوای ببینی باید روز زوج بیای :| 
جابجاییمو برمی گردونم 
دیشب اخبار میگه فردا بارون میباره و احتمال سیلاب در خراسان رضوی هست 
نرم افزار گوشیم زده فردا دوشنبه بارونی 
خوب پس چی کار کنم؟ 
دیشب کلیپ سیل کلات رو دیدم 
یه کامیون از اون بزرگها! یهو سیل اومد ورش داشت برد! برد ها! نه که جابجاش کنه
دو تا ماشین از پشت سرش اومدن بهش خوردن یهو راه افتاد رفت یه پیچ رو هم ر
مرگ اختراع و کاتالیزور رشد و شناخت هستی است تصور کن اگه مرگ نبود و صرفا تولد جاودانه انسان بود کره زمین چه جور جایی می شد مرزهای رشد و تحول و اخلاق و دانایی و کشف و علم و اقتصاد و تاریخ همه چیز جابجا می شد و چه بلوایی بپا می شد بسیاری از دست و پا زدن ها در هستی بخاطر مرگ هست.مرگ آمده است تا هستی را تمام و کمال به ما معنا کند.در بسیاری از کتاب هایی که درباره فلسفه و معنای هستی نوشته اند مرگ را گرانیگاه معنا کردن هستی دانسته اند. اروین یالوم روانپزش
این ولعم برای خوندن کتابا داره می‌ترسوندم. 
هی نگاهم می‌افته به کتابای جدیدم که روی میزن و حس می‌کنم دلم می‌خواد هیچ کاری نکنم و فقط بشینم بخونمشون. از اون طرف انگار تازه یادمون اومده که سال داره تموم می‌شه و با دوری و عین داریم با سرعت کتابامونو باهم جابجا می‌کنیم که چیز خوبی نداشته باشیم که بقیه نخونده باشن. 
حالا این وسط این حقیقت که باید برم مدرسه رو مخمه. یعنی چی، تو اون زمانی که تو مدرسه تلف می‌کنم_یعنی زمانی که تو کلاسم، نه زنگای تف
رفتم با مدیرگروه اطفال،جآن ترین و عزیزترین و دلسوزترین اتندی که تابحال داشتم بابت مرخصی صحبت کردم.گفت با بچه هایی که توی روتیشن من هستن جابجا کن و تا پایان اطفال اینترن من باش تا من آفت کنم وگرنه برای باقی همکارا نمیتونم تصمیم بگیرم.گفت کلا نیا بیمارستان و فقط کشیک هات رو بیا گفتم به روی چشم...با نماینده مون حرف زدم که منو جابجا کنه...از شدت حسادت رگ های گردنش برجسته شدن.قبلش به دکتر گفته بودم اگه بچه ها قبول نکنن چی?و گفته بود وقتی من میگم مگه
سازه های محوردار
گفتیم که نمونه محصولات بسیار زیادی در گروه صنعتی مبین کانتین به فروش میرسد یکی از مهمترین این محصولات را میتوان سازه محوردار دانست که ما در ادامه این مطلب برای شما به بررسی برخی از آنها و همچنین مشاهده برخی از نمونه های آنها خواهیم پرداخت.پس در ادامه این مطلب با ماهمراه باشید.همچنین شما میتوانید با برخی از مهمترین خدمات گروه صنعتی مبین کانتین نیز همراه باشید:
کانکس ویلایی
کانتینر
کانکس محوردار
این نوع سازه دارای کاربری ه
نمیشد وقتی 5 صبح خوابیدم با دیروزی شلوغ...از خودم انتظار زود بیدار شدن داشته باشم...دیر بیدار شدم اما...
هواپیمایی کارمو تلفنی راه انداخت و نجاتم داد...
دکتر کارمو رو تلفنی راه انداخت و نوبتمو جابجا کرد...
خانواده بعد از چندین هفته زنگ زدن و رخ نمودن فاینلی...
تو اون سایته یه کامنت گذاشتم بعد ازینکه تلفنشون رو هی جواب ندادن...
با دوستم تلفنی حرف زدم...
با هم ازمایشگاهی هندیم گپی زدم بعد از هفته ها...
و حالا فقط منتظر افطارم و چای و خرما...
برای امروزم هم
سلام میدونید که در ورد اگر بخواهید یه هو تمام اعداد اعشار به جای اعداد صحیح و برعکس قرار بگیرند، یعنی مثلا 2/3 بشود 3/2، باید از find and replace استفاده کنید(اگر نمیدونید، توی منوی Edit هست) و بعد که پنجره ش باز شد در اون wildcards رو تیک بزنید و بعد در قسمت جستجو بزنید:
([0-9]{1,})/([0-9]{1,})
و بعد در حالیکه wildcards رو تیک زدید در قسمت replace بنویسید:
\2/\1
به همین راحتی با زدن replace all همه اعداد و اعشار با هم جابجا میشن.
اما در Libre office دو تفاوت وجود دارد...
ادامه مطلب
درست همون لحظه ای که فکر میکنی یکی از دوستات ولت کرده بدون اینکه بهت بگه با یه سری ادم دیگه رفته امامزاده ، و یه دوست برات مونده که تو چند ساعت گذشته فکر کردی که واقعا  ِ واقعا دوسته ، شاید باهم کلی خندیدین و کلی اتفاق و خاطره باهم جابجا کردین ، درست تو اوج ، بهت ثابت میکنه که نه ، تو واقعی نیستی .
با نیش و کنایه هیچ وقت با دوستتان حرف نزنید ، دلش می شکنه،  دلت بیشترِ بیشتر وقتی می شکنه که اصلا انتظارشو نداری ، مواظب رفتارتون و کلمه هایی که بکار م
دمِ صبحی خواب دیدم علی اومده خونمون، یه کیسه آجیل با بادومای قرمز برام خریده بود. رفتم ظرف آوردم، آجیلا رو تو ظرف ریختم. بعد لیلا اومده بود. فرشای هال رو جمع کرده بودم داشتم خونه تکونی می کردم. لیلا یکی از مبلا رو برام جابجا کرد. گفت اینطوری قشنگتر میشه. بعد زهرا اومد. پشت در خونه وایساده بود. خندون و پرانرژی. تولدش بود. یه کیک خونگی براش پخته بودم. داشتم دنبال شمع میگشتم بذارم روی کیک، تا بعد در رو باز کنم و آهنگ تولد مبارک براش بخونم. تا یادم اف
نمیدونم امروز ساعت چند بود که بیدار شدم. یعنی مامان بیدارم کرد دیدم اتاق خودشو خالی کرده بود کلی تازه ما بیدار شدیم. وایسادیم به کار از اینور به اونور خلاصه شیر تو شیری بود که نگو. به خصوص جابجا کردن تخت سخت بود باید بازش میکردیم اما بالاخره تموم شد حالا فکر کن خسته کوفته باید بری حموم بعدشم دکتر. دیگه این که حمومم رفتم بعد اون همه کار خستگیم در رفت. الانم با جنازه فرقی ندارم اما از آ به خ رو میخونم تا شب شه بعد بیهوش بشم. امروز همش جا به جا کردن
SHAREit  محبوب ترین و معتبر ترین نرم افزار ارسال و دریافت فایل از طریق وایرلس برای اندروید می باشد که میتوانید حجم عظیمی از فایل های شما را در کمتر از چند ثانیه جابجا کند . این نرم افزار فوق العاده محصولی است از شرکت معروف Lenovo که یک کمپانی تولید تجهیزات دیجیتال است . برنامه شیریت در رتبه بندی نرم افزار های مختلف در گوگل پلی رتبه ی عالی 4.5 از 5 را دریافت کرده و این خود نشان از بی رغیب بودن این نرم افزار قدرتمند می باشد .
ادامه مطلب
این tea bag های چایی هست؛ ما خانوادگی به اینا میگیم :(( چای طنابی)) !
یعنی میخوام بگم ما خانوداگی درمورد خیلی چیزها، یه جور دیگه فکر میکنیم و قضیه اونجا پیچیده میشه که شما بخوای یه مشکل خیلی خیلی پیش پا افتاده و عام را در خانواده مطرح کنی و خانوادگی براش راه حلی پیدا کنید؛ دقیقا در همین نقطه اوضاع خیلی پیچیده میشه.
یعنی شما ممکنه مشکلت یه چیزی تو مایه های " جابجا کردن یه میز" باشه ولی درنهایت 4 نفری به یه راه حلی تو مایه های" ایجاد اختلاف ارتفاع در سطح
هزاران بار آمدم که بنویسم اما دیدم کار کردن بهتر از نوشتن است
و یا نوشتن زمانی لذت بخش است که کاری کرده باشی و بیایی نتیجه اش را اینجا بنویسی
پی نوشت :
من معمولا لیستی از کارهایی که باید انجام بدم رو روی کاغذ نوشته و روی دیوار نصب میکنم تا بتونم انجامش بدم.
زمانی که این نوشته رو نوشتم ، کاغذ مربوط به وبلاگ نویسی رو جابجا کردم . در اولویت های پایین تر گذاشتم (مثلا زیر تمرین سنتور و زیر برگه مطالعه و ....) دلیلش هم این بود که دارم سعی میکنم اول اهل عم
خبرهای فوری پلدشت-پلدشت-مدیر فرودگاه منطقه آزاد ماکو گفت: هفت هزار و ۲۶۷ مسافر ورودی و هفت هزار و ۱۶ مسافر خروجی سال گذشته /۱۳۹۷/ از این فرودگاه جابجا شدند.

به گزارش خبرهای فوری پلدشت، حسن قره داغی گفت: این تعداد مسافر با ۱۳۰ پرواز رفت و برگشت به تهران – ماکو و ماکو – تهران و همچنین یک پرواز نیز به مشهد – ماکو و بلعکس صورت گرفته است.
وی افزود: در طول هفته، سه پرواز به مقصد تهران در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه در این فرودگاه انجام می شود.
قره
 بازار امروز پر عرضه بود و احتمال افزایش عرضه ها  برای فردا وجود دارد میتونید در سهامی که بسود و هدف مورد نظر رسیدید خروج کنید و با سهم جدید و رشد نکرده جابجا کنید
جهت جابجایی سهام رشد_نکرده ما در گروه vip در خدمیتمبرای عضویت روی لینک سیگنال خرید بنیادی کم ریسک و شارپ کلیک کنید و یا با شمراه 09193398873 در ارتباط باشید
 استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
مشهد - تهران - شیراز - اصفحان - تبریز - کرج
برای ثبت نام :
نام و نام خانوادگی - شماره همراه - نام شهر - نام وسیله خود را به
09154015077
پیامک نمایید.
بعد از ثبت نام کامل در الوپیک از بیمه ، وام ، تخفیفات ، جوایز روزانه - هفتگی و... بهره مند خواهید شد.
مدارک و شرایط لازم برای موتور :

کارت موتور - یا قولنامه با مهر معتبر
گواهینامه (اجباری نیست) - اگر گواهینامه داشته باشید میتوانید بار و مسافر جابجا نمایی
 استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.
بعد از ثبت نام کامل در الوپیک از بیمه ، وام ، تخفیفات ، جوایز روزانه - هفتگی و... بهره مند خواهید شد.

گواهینامه (اجباری نیست) - اگر گواهینامه داشته باشید میتوانید بار و مسافر جابجا نمایی
 استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

بالاخره بعد قرن‌ها فیلم نفس رو دیدم.
یکم: نرگس آبیار کارگردان کاربلدیه؟! قطعا. اما آیا این باعث میشه موافق نوع نظر، تفکر و دیدگاهش باشم؟ً قطعا نه!
دوم: هر آنچه که مربوط به بهار نوروزیه به شدت برام دلنشین و دوست داشتنیه و جز اون، باقی که دیدگاه تبلیغی کارگردانه رو دوست ندارم.
سوم: برای مکالمات ننه آقا، زمان فعلی و سابق رو جابجا کنین بعد یه بار دیگه دیالوگ‌ها رو گوش کنین، جالبه نه؟!
بعد با وجود پانته‌آ پناهی، شبنم مقدمی اومده جایزه بهترین باز
مردم هم بی تقصیر نیستند: در زمانه عجیبی قرار داریم که عقل برخی در چشمشان نهاده شده ، یک پروفسور که با علمش به مردم خدمت می کند و یا یک سردار که با جانفشانی و فداکاری بی نظیر خود جان و ناموس و مال خیلی از مردم مرهون اوست ،چندان مورد توجه عموم مردم قرار نمی گیرند اما یک بازیگر سینما که نه علم و سواد حسابی دارد و نه اهل فداکاری است بلکه وطن دوستی معمولی هم ندارد، در فضای مجازی چند میلیون طرفدار دارد ،که  اگر فقط بینی اش چند میلی متر جابجا می شد دیگ
دومین مبل از سری نمونه‌های جدیدترین مدل مبل تختخواب شو ۹۷ که قصد معرفی
آن را داریم، کاناپه دونفره‌ای است که قابلیت تبدیل‌ شدن به تختی راحت را
دارد. از مزیت‌های بارز این تخت استفاده از تخت یک‌ نفره و دو نفره آن است.
شما در صورت نیاز می‌توانید از کاناپه و تخت یک‌ نفره آن به‌ صورت هم‌زمان
بهره ببرید. همچنین می‌توانید به‌ راحتی از دو تخت برای استراحت استفاده
کنید. برای این کار به‌ صورت کشوی از زیر کاناپه تخت را به بیرون بکشید و
تخت دوم ر
وابسته شده ام. جوری که تا بحال اینچنین نبوده ام. وقتی که تمام اولویت های زندگی ام کار و پول و سرمایه بود با آمدن یک چشم مشکی قد بلند خوش فرمی که هی راه به راه چشم ازم برنمیداشت مرز اولویت بندی ام جابجا شده. الان من مانده ام و دو سه روز نگاههایش، آن نگاه های دزدکی که من بهش داشتم و هیچ کداممان جرات خروج از چارچوب عرف را نداشتیم. لعنت به سنت لعنت به هر رسم کلاسیک قدیمی پستی که من نباید الان یک عکس و یا شماره اش را داشته باشم. خواهرم میگوید زن ها را خی
پسره خودش چن سال بود تهران زندگی میکرد اما همه خانواده اش شهرستان بودن.
معرفی شدن و پدرش زنگ زد خونه برای آشنایی بیشتر خانواده ها.
بعد از اینکه مامان شماره پسره رو از پدره گرفت، درجا سیو کردیم تو تلگرام تا عکسشو ببینیم....
اولش غش غش خندیدم و گفتم به به! اینم از اون موردی که پدرش این همه از نجابت و پاکدامنی اش تعریف میکرد!
بچه از پدرمادر دور باشه همین میشه ها!
مامان صدبار شماره رو چک کرد. خودش بود
تا آخر شب انقد با خودش کلنجار رفته بود که سرخ شد. با
فروش سایبان های چتری چادری
سایبان های چتری مدل جدید و ساده و کارآمدی از سایبان ها هستند که قابل حمل و جابجایی ساده هستند و به راحتی باز و بسته میشوند و به دلیل پارچه خوبی که در آنها به کار رفته است دوام و طول عمر بالائی را دارند و میتوان در هر محیطی چع عمومی و چه خصوصی و چه محیط باز و چه محیط بسته استفاده نمود . در پایه این چادری بتن به کار رفته است و باد نیتواند به راحتی آن را جابجا کند.
چترهای سایبان چادری_سایبان چتری چادری
من خیلی حساس و مرتب بودم...
حساس تر و مرتب تر شده بودم درین سالها...
اتاقم رو هر شب جارو میکردم...
تو تمام این سالها یه بار فقط سوسک خیلی ریز دیدم توی اتاقم و باهاش مدارا کردم چون هیچ وقت از زیر تخت در نیومد....

حالا...من ۱۲ روز خونه به خونه با یه مشت خارجی جابجا شدم و روی تخت جدید خوابیدم و کل زندگیم تو یه چمدون بوده...
حالام که برگشتم هر شب یه جام...
یه شب دانشگاه میخوابم...
یه شب مهمونم خونه دوستام...
یه شب اتاق دوستم که رفته مسافرت...
امشب اتاق همون دوس
اگر به تازگی گوشی هوشمند و یا تبلت اندرویدی
خریداری نمودید قطعا به یکی از نرم افزارهایی که دیر یا زود به آن نیاز خواهید
داشت یک اپلیکیشن مناسب جهت انتقال فایل با فرمت های مختلف مانند موزیک و ... از
دستگاه شما به دیگری و یا بالعکس آن می باشد. زاپیا و شیریت معروفترین و
قدرتمندترین اپلیکیشن های حال حاضر هستند که به سادگی و با سرعتی 40 برابر بیشتر
از بلوتوث انتقال هر نوع از فایلی  را بین
دستگاه های اندروید رد و بدل کنید. حتی با نصب نسخه دسکتاپ شیریت
استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

گواهینامه (اجباری نیست) - اگر گواهینامه داشته باشید میتوانید بار و مسافر جابجا نمایید
استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

گواهینامه (اجباری نیست) - اگر گواهینامه داشته باشید میتوانید بار و مسافر جابجا نمایید
برای این که انسان ها بتوانند راحت تر از نقطه ای به نقطه ی دیگر شهر بدون ترافیک و مشکلات جابجا شوند محققان و مهندسان مترو را طراحی کردند. در سال ۱۸۶۳ اولین قطار شهری دنیا به نام Metropolitan Railway فعالیت خودش را آغاز کرد. 
مزیت های سفر با مترو
آلودگی هوا را کاهش می دهد.
مسافران را با سرعت بیشتری منتقل می کند.
هزینه های رفت و آمد کاهش پیدا می کند.
ترافیک کمتر می شود و...
در ادامه شما را با معرفی چند خطوط متروی دنیا اشنا می کنم.
ادامه مطلب
استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

پنجره که باز
می شود بعد از اینکه نور آفتاب چشم هایم را اذیت می کنداولین چیزی که می بینم یک
خانه با آجرنمای سنگ سفید است.اولین صدایی که میشنوم صدای کولر بقالی ای است که
همسایه ی دیوار به دیوار اتاق من است و از صبح روشنش می کند.اولین احساسی که میکنم
یک تشویش ذهنی حاصل از سر وصدا و دود ماشین و موتور هایی است که از خیابان عبور
میکنند.کمال تشکر را از ساختمان بقالی میکنم که مانع می شود چشمم به این شلوغی های
آزار دهنده بیفتد.هیچ چیزی به ذهنم نمی رسد.هی
ساختمان داده آرایه و لیست پیوندی:
۱- آرایه ساختمان داده ای است که شامل مجموعه ای از عناصر با نوع داده یکسان می باشد 
2-  لیست پیوندی ساختمان داده ای است شامل مجموعه ای از ارتباط های نامنظم بین المنت ها (که به آنها گره می گویند) که در آن نوع داده مهم نیست (لازم نیست تمام المنت ها از یک نوع داده باشند) 
3- در آرایه برای دسترسی به عناصر، ایندکس آن عنصر را در براکت میگذاریم و به این ترتیب به داده نوردنظر دسترسی پیدا میکنیم 
4- در لیست پیوندی برای دست
اموزش نصب مود در Gta sa
1.برنامه GGMM که لینکش رو میزارم رو دانلود و نصب کنید.
2.پس از راست کلیک توی برنامه گزینه install رو بزنید.
3.مود دلخواهی رو که از سایت دانلود کردید رو باز کنید که توش دو فایل DFF و TXD وجود داره.
4.فایل رو جابجا کنید و مود نصب میشه.:)

دانلود GGMM
رمز فایل:gtabests.blog.ir
بشقاب میناکاری روکش مخملی ظاهر زیبا و جذابی دارد . شما می توانید از بشقاب میناکاری 35 سانتی با جعبه مخمل به عنوان هدیه نفیس برای دوستان و اقوام خود استفاده کنید. همچنین بشقاب میناکاری جعبه جیر گزینه خوبی برای هدایای تبلیغاتی میناکاری برای شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی است. سایز بشقاب 35 سانتی میناکاری بزرگ و در صورت قرار گرفتن در جعبه کادویی بسیار شیک و با ارزش به نظر می آید. خرید انواع بشقاب مسی میناکاری با جعبه برای مشتریان عزیز بیشتر
سلام :)
فصل مربوط به داستان‌های من تو سالن مطالعه تقریبا تموم شده و حالا وارد فصل جدیدی شدیم: من در آزمایشگاه! (خدا رحم کنه :دی)

چینش میزها تو آزمایشگاه‌مون یه حالتیه که آدم همه‌ش احساس می‌کنه بقیه می‌تونن ببینن داره تو لپ تاپش چی کار می‌کنه :)) برا همین بود که این چند روز کم میومدم این طرفا :دی
بذارین یه کم بریم عقب‌تر. اون روز اولی که من دیگه اثر انگشتم تعریف شده بود، رفتم از یکی از دانشجوهای دکترا که ظاهرا مسئول آزمایشگاهه، پرسیدم میز خا
کاسه نمد ساق سوپاپ ۲۰۶ : شما می توانید پس از بررسی متریال و سایز محصول نسبت به خرید اینترنتی محصول از سایت اقدام کنید.و محصول را درب منزل خود تحویل بگیرید.
کاسه نمد یا درزگیر جدا سازی دو قطعه که حرکت دورانی دارند و یا در حالت ساکن اند می باشد.به کاسه نمداصطلاحا آب بند نیز گفته می شود.
کاسه نمدها در معرض تحرک و ضربه های شفت و محیط قرار دارند.پس برای جلوگیری از پوسیدگی و فرسودگی، اجزاء آن از فلز تفلون ساخته می شود.درزگیر از سه جزء اصلی واشر، فنر و
پروتز زیبایی سینه، عملی ساده و امن و با کمترین تهاجم است و در مدت زمان یک الی دو ساعت با بیهوشی عمومی انجام می شود. اگر شما هم می خواهید پروتز سینه انجام دهید، بهتر است قبل از عمل، جلسه ای را با پزشک معالج تان بگذارید و درباره جزییات عمل که شامل روش های عمل، اندازه و نوع پروتزی که به فرم بدن تان می آید، مشورت کنید. شاید بتوان گفت این جلسه از خود عمل مهمتر است چون این جلسه نحوه اجرای عمل را دقیق تر می کند.
پروتز سینه معمولا با در نظر گرفتن عرض سین
به دستانم نگاه میکنم. قسمت اعظم حس لامسه بدنمون در اون نقطه فعاله. یک ورودی تمام عیار. چیزی مثال کیبورد یا موس در کامپیوتر. ورودی ها که نباشن کامپیوتر عملا کاری برای انجام نداره.
دوسه روزه که دستام رو بیشتر حس میکنم. باهاش شهر و فلزات و هر جایی که میرم رو لمس میکنم. کثیف یا تمیز فرقی نداره، خرجش نهایتا یه شست و شوی دسته! دیگه سعی نمیکنم وقتی قراره چیزی رو بردارم یا جابجا کنم با اکراه این کار رو انجام بدم. یا وقتی تو مترو هستم از گرفتن دستگیره ها خ
اسنودن با انتشار این سند اعلام کرد: ایران ناامن‌ترین کشور جهان در فضای مجازی است. دولت ایران هر ماه بیش‌از ۱۴ میلیارد و ۱۰۱ میلیون قطعه-داده، به آمریکا ارسال کرده است.آمریکا در ایران نقطهٔ کور اطلاعاتی ندارد!امنیت داده در ایران حرف مفتی بیش نیست... به راستی You are been watched ...
آن وقت بزرگترین دغدغه مسئولین ارشد ارتباطات کشور، رفع فیلتر و مائده است...
امنیت سایبری سبک می شه وقتی تمام روتر های و سوییچ های back bone شبکه های ارتباطی کلیدی وطنی از وزارت ..
اتوبار یا باربری یا حمل اثاثیه منزل با لطف باربری سپند بار تنها یک اسم نیست ، بلکه یک حرفه و یک امر مهم در اثاث کشی می باشد چون در امر اسباب کشی فقط نیرو انسانی متحرک و ماشین و کامیون موثر نیست ، بلکه حرفه ی انجام کار برای اثاث کشی که از پرسنل محترم باربری سپند بار به انجام هرچه بهتر و سریعتر و آسانتر و بدونه ضربه و آسیب به اثاثیه منزل انجام می شود خیلی مهم و حیاتی است.
چون با روشهای خاص و منحصر به بهترین نحو ممکن وسایل را جابجا کرده وکار حمل اثا
یه روز که شهید حاج‌مجید صانعی موفق(مدافع حرم) اومده بود خونه ما و داشتیم در مورد یک سری مسابقات ورزشی برنامه‌ریزی می‌کردیم؛ چشمش به عکس امام خامنه‌ای افتاد که روی دیوار بود با حالت ناراحتی ازم پرسید که چرا فقط عکس امام خامنه‌ای رو گذاشتی پس عکس امام خمینی کو؟ من بهشون گفتم که فقط عکس امام خامنه‌ای رو داشتم.
شهید بزرگوار برام توضیح داد که منظورش چی بود ازین حرف، گفت اگه ما فقط از عکس امام خامنه‌ای استفاده کنیم به تنهایی، اونایی که کینه‌ا
سلام...
امروز با چندتا از بچه ها رفته بودیم پینت بال...^^
ما گروه آخری بودیم که میرفتیم تو زمین...
همه رفتیم لباس پوشیدیم و اسلحه گرفتیم و رفتیم تو زمین...

چند نفرو زدم ولی نرفتم واسه گرفتن پرچمِ وسط زمین...(نمیخواستم تیر بخورم...:/)
چند دقیقه از بازی گذشته بود که یکی از بچه های گروهمون پرچمو گرفت و تا سنگر آخر آورد و ست اولو بردیم...:)
بعد زمینامونو جابجا کردیم و از پشت سنگر بلند شدم که تیر بزنم و تیر خوردم...میدونم از نزدیک خوردم ولی نمیدونم چقدر نزدیک
صرف یا ثرف یا سرف اینکه من آدم خوبی هستم و
از خودم خوشم میاد باعث نمی شه حقم رو به من بدن . حق گرفتنی است نه دادنی.

نمیدونم جمله بالا درسته یا نه...
با خودم گفتم یکم بنویسم تا بفهمم جملات اولیه بالا درسته یا نه.
1- باید ببینم بازار چی نیاز داره و اون رو ببرم به بازار و بفروشم .
اونی که کالا و خدمات بهتر ، مورد نیاز تر ، زیبا تر، خوشمزه تری تولید می کنه ، چانه زنی کمتری برای فروش اون توی بازار خواهد داشت و حق رو به اون راحت تر خواهند داد . و نیازی هم نخ
+با مامان در مورد قیافه ی من صحبت می کردیم و طبق معمول اصرار داشت که شبیه خودشم. هیچ وقت دلیل اصرارش رو نمی فهمم وقتی که چشم های روشن اون و چشم های قهوه ای من، و همینطور پوست روشن اون و پوست سبزه ی من مهر تائیدی بر حرفای منه: مامان من شبیهت نشدم!
اما معمولا تسلیم نمیشه و بعد از کمی فکر کردن با حالت پیروزمندانه ای میگه موهات! ببین، فر موهات مثل منه، بعد میگی شبیهم نیستی!
مامان هیچ وقت برنمیتابه که قیافه ی من بیشتر به خانواده ی پدری کشیده و هر بار که
عمل جناب میم به سلامتی انجام شد و دکتر براش ده روز مرخصی و استراحت نوشت و انجام هرگونه فعالیت سنگین رو منع کرده و به هیچ عنوان نباید کاری بکنه که به کمرش فشار بیاد و نباید چیزی رو برداره و جابجا کنه و...
من ولی حال دلم خوبه این روزها و با کلی عشق پرستاریش رو میکنم.از نظر مالی و روحی خداوند انگار نگاه ویژه ای به ما داشته و کلی اتفاق کوچیک کوچیک خوب این مدت افتاد و من ممنون این نگاه و این توجه اش هستم.خانواده میم و بخصوص خواهرش هم این چند روز کمک حال
جابجایی و حمل و نقل دستگاه فتوتراپی
با توجه به اینکه دستگاه های درمان زردی خانگی باید به منزلی که نوزاد در آن قرار دارد جابجا شود
لذا عمده دستگاه های فتوتراپی خانگی به گونه ای طراحی می گردند که
به راحتی قابل حمل و نقل و جابجایی باشند. بنابراین به لحاظ اندازه و وزن طوری ساخته میشوند که حمل و نقل دستگاه فتوتراپی به راحتی انجام شود.
لازم به ذکر است که کوچک کردن ابعاد دستگاه زردی خانگی نباید در کیفیت درمانی آن اثر منفی داشته باشد.
با توجه به موار
باربری شیخ بهایی
باربری شیخ بهایی
باربری شیخ بهایی در تهران بارها و اثاثیه های شما را به هر مقصد و منطقه ای از تهران و شهرستان ها که خواستار میباشید حمل و نقل و جابجا مینمایند.  بسته بندی اثاثیه هایتان به بهترین شل ممکن تنها با باربری شیخ بهایی میسر میباشد با کامیونت هایی مسقف و مجهز بارها و اسباب کشی هایتان را انجام میدهند.
جدیدترین مدل های کیف ورزشی
هر یک از ما در هنگام رفتن به مسافرت و یا ورزش برای حمل آسان یک سری از وسایل خود نیازمند کیف های اسپرت با سایز بزرگ هستیم تا اشیای مورد نیاز و دم دستی خود را با قرار دادن در یک ساک ورزشی مناسب راحت جابجا کنیم.
کیف های ورزشی با وجود سادگی که دارند یک ابزار اساسی از لوازم ورزشی به حساب می آیند و بهترین راهکار برای ایمن نگه داشتن وسایل ورزشی از قبیل کفش ورزشی ، لباس ورزشی و غیره در حین تمرین ، پیاده روی و یا مسافرت محسوب می
بی سوادی دوگونه است:
بی سوادی سیاه:
شکلی از بی سوادی  که در نگاه اول، دیده می شود.
اینکه چه کسی نمی‌تواند اسم خود را روی برگه‌ی کاغذ بنویسد یا تابلوی یک خیابان را بخواند
ارزان‌ترین نوع بی سوادی است، که می‌توان با آن مبارزه کرد
اما موضوع هراسناک بی سوادی سفید است :
کسانی که در ظاهر توانایی خواندن و نوشتن دارند
هر روز در فضای حقیقی و مجازی، می‌نویسند و حرف می‌زنند
کسانی که انبوهی از مدارک آموزشی و درجات و گواهینامه‌ها را در کیف خود جابجا می
_چند وقتیه دوس دارم مطلبی بنویسم که قابل خوندن باشه ولی موضوعی پیدا نمیکنم ،البته دلیلشم میدونم اول اینکه رو آوردم به نوشتن تو دفترچه های قدیمم ....دوم  اینکه بیش از اندازه افکارمو نشخوار میکنم و این باعث میشه اون حس تازه بودن مطلب برام از بین بره و منصرف بشم از گفتنش....
داشتم به اتفاقات این چند وقت فکر میکردم ولی هیچ اتفاقی که زندگیمو تکونی بده پیدا نکردم ،البته بجز درس نخوندن این روزهام که خودش به تنهایی قراره کلا آینده امو جابجا میکنه ....
یه
آیا شما میتونید حدس بزنید چیه؟دقیفتر نگاه کنید و حدس بزنید چی میتونه باشه 
  آیا اینها خودکارهای دوربین دار هستند؟
هیچ حدس دیگه ای ندارید؟فکرتون به هیچ جا قد نمیده؟آقایون و خانمها! تبریک میگم…!شما به آینده مینگرید… بله، درسته!شما فقط چیزی رو دارید میبینید که در آینده، جایگزین کامپیوترهای شخصی شما خواهد شد. ببینید چطور کار میکنند:
در فرآیند کوچک کردن اندازه کامپیوترها، دانشمندان با استفاده از روش بلوتوث پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده اند،
وانت بار جنت آباد
وانت بار جنت آباد در تهران
وانت بار جنت آباد و نیسان بار جنت آباد ار اقسام بارها و کالاها را جابجا مینمایند و اینکه تمام وقت در خدمت شما میباشند.با وانت بار جنت آباد تماس نمایید مایه رونق کسب کار باربری و اتوبار باشید.
وانت بار جنت آباد  22131641  -  44282241
این
تخت تا شو مکانیزمی ساده دارد. یک فریم نفری و تاشو با تشکی انعطاف پذیر
کلیت این تخت را تشکیل می‌دهند. این تخت تاشو خصوصا برای دانشجویانی مناسب
است که مدام در حال نقل از این سوییت به آن سوییت هستند. خانواده‌هایی که
مهمان‌های زیادی دارند نیز می‌توانند چند تا از این تخت‌های تاشو را در
خانه داشته باشند تا در هنگام خواب مهمان‌ها مشکل کمبود رخت خواب و جای
خواب نداشته باشند.
همانطور که می‌بینید وقتی این تخت تا می‌شود، جای
بسیار کمی می‌گ
باربری یوسف آباد
باربری یوسف آیاد حمل اثاثیه منازل
اتوبار یوسف آباد برای جابجا کردن و حمل و نقل بارها و اثاثیه های شما به بهترین شکل ممکن عمل مینمایند. باربری یوسف آباد اقسام کالا هاو اثاثیه ها را با شیوه هایی کاملا به روز و باب میل و خواسته شما با برترین وسایل های بسته بندی ، بسته بندی مینمایند. باربری یوسف آباد حمل اثاثیه منازل خود را به باربری یوسف آباد بسپارید که شما عزیزان که ساکن آپارتمان ها و ویلا ها و .. میباشید و جابجایی اثاثیه ه
لیدی هستم ! صبح از خواب که بیدار شدم اول قسمت جدید گات رو دانلود کردم بعد دوش گرفتم و روغنی که دیشب به موهام مالیده بودم رو شستم . بعد جناب دامادک زنگ زد که چیکار میکنی ؟ حال و حوصله ندارم بیا بریم تره بار خرید کنیم !! ( بله بله ما تفریح مون اینه که بریم تره بار خرید کنیم :/ ) گفتم کی میرسی ؟ گفت نیم ساعت چهل دقیقه دیگه . الان ساعت چند بود ؟ یازده .گفتم تا میاد ظرف ها رو بشورم و دستی به سر و روی آشپزخونه بکشم . ساعت یازده و ربع زنگ زد گفت من جلوی درم :/ گفت
بیمه کشتی

حمل و نقل دریایی نسبت به سایر شیوه‌های حمل و نقل از قدمت بسیار بیشتری
برخوردار بوده و به لحاظ حجم و مقدار کالای جابجا شده نیز دارای بیشترین
سهم می‌باشد؛ به گونه‌ای که حسب آخرین آمار موجود حدود 90 درصد کالاها در
تجارت بین‌المللی از طریق دریا حمل می‌گردد که این خود بیانگر اهمیت بسزایی
است که بیمه‌های دریایی در میان سایر رشته‌های بیمه‌ای دارد.
در مجموعه بیمه های دریایی، رشته بیمه های کشتی ( بیمه های شناور ) وجود
دارد که با اق
چکیده:
آیه نسخ‌ با آیه لوح‌محفوظ و آیه احکام و‌نیز آیه نفی اختلاف ناسازگار به نظر می رسد و چطور قرآنِ محفوظ‌ و‌محکم، نسخ می شود؟ مگر اینکه برای جمع بین آیات تلاش کنیم و نسخ را به معنای تأویل و تطبیق آیه بر معنای بالاتر (اِحکام آیات) بدانیم بدون آنکه آیات قرآن را حذف کنیم. اگر نسخ را به معنای اِحکام آیات بدانیم آیه نسخ نه‌تنها با آیه احکام اختلافی ندارد بلکه لازمه درک صحیح آن است! نسخ به معنای تبدیل مکان آیه است یعنی با نسخ  آیه ای از مکانی
پمپ هیدرولیک حرکت چیست؟
پمپ هیدرولیک حرکت چیست؟ : ماشین آلات صنعتی و سنگین همانطور که میدانید خود یکی از مهم ترین قطعات ماشین ها و ابزار آلاتی همچون بیل مکانیکی، جرثقیل و… می باشد که خود دارای انواعی می باشد و هر یک از آنها کارکردهای خاص خود را دارند. این روزها با پیشرفت روزافزون سیستم های هیدرولیکی به پمپ هایی نیاز می باشد که فشار آنها بسیار زیاد است و پمپ ها قلب و مرکز این سیستم ها می باشند که وظیفه تبدیل انرژی را انجام می دهند یعنی انرژی م
نور آفتاب از سمت راست وارد غار می شود، ذرات معلقش روی هوا پخش می شود. هر چه در غار است گویی حیات می گیرند. آن ها در میانه ی فراخ و گسترده غار خوابیده اند. گویی در میانه ی روز در زیر درختی به خواب رفته اند. آفتاب آرام آرام می رود و ماه از سمت چپ به غار آنان برای مهمانی می آید. آن ها بیدارند، زنده اند اما خواب آن ها به اندازه سال ها طول کشیده است. ما به آن ها نگاه می کنیم به بدن های نحیف شان. آن ها را به چپ و راست جابجا می کنیم، چون مادری که حواسش به خواب
حمل اثاثیه منزل و بسته بندی یک سری از وسایل شکستنی از جمله: لوستر، در اسباب کشی بسیار مهم می باشد. لوسترها، به منزل نمای خاصی می دهند و ممکن است در هر خانه با چندین لوستر با سایزهای مختلف مواجه شوید. نظم بار پیشنهاد می کند که حتما، لوسترهای خود را بسته بندی و سپس جابجا کنید.
چرا باید لوستر را بسته بندی کنیم؟
لوسترها به دلیل اینکه یک وسیله تزئینی گران قیمت به شمار می روند، حمل و بسته بندی آن بسیار مهم می باشد. بسته بندی و حمل آن نیاز به زمان و دقت
باران رحمت

خورشید عالمتاب هنگامیکه بر دریا و رود خانه ها و اقیانوس ها می تابد ، آب ها
تبخیر شده ، به بالا می رود ، و ابر ها تشکیل می شود و باد این ابرها را جابجا
نموده و بر سرزمین های خشک و تشنه ی آب می برد و آنها را سیراب می کند ، اگر شدّت
بارندگی زیاد باشد و باران بسیار ببارد ، تبدیل به سیل شده و هر چه سر راه خود
باشد تخریب و حتی جان انسان ها به خطر می افتد
اما هنگامیکه خورشیدِ لطف و رحمت الهی بر دل مؤمن بتابد ، و در دل مؤمن عشق و
محبت ایجاد کند ، ا
حمل اثاثیه منزل و بسته بندی یک سری از وسایل شکستنی از جمله: لوستر، در اسباب کشی بسیار مهم می باشد. لوسترها، به منزل نمای خاصی می دهند و ممکن است در هر خانه با چندین لوستر با سایزهای مختلف مواجه شوید. نظم بار پیشنهاد می کند که حتما، لوسترهای خود را بسته بندی و سپس جابجا کنید.
لوسترها به دلیل اینکه یک وسیله تزئینی گران قیمت به شمار می روند، حمل و بسته بندی آن بسیار مهم می باشد. بسته بندی و حمل آن نیاز به زمان و دقت
بالا بردن ابرو که با لیفت ابرو شناخته شده است، از جمله عمل های زیبایی است که برای از بین بردن چین و چروک پیشانی و خطوطی که روی بینی و چشم ها به وجود می آید ، انجام می شود. در ادامه همه آن چیزی را که باید درباره لیفت ابرو بدانید بیان می کنیم.

چه افرادی به لیفت ابرو نیاز دارند؟
در شرایطی که ابروها حالت افتادگی دارند، بر روی پلک بالای چشم می‌افتند که باعث میشود ابروها بالاتر کشیده شده و چهره جوان تر به نظر برسد اگرچه بالا بردن ابرو گاهی ممکن است
باربری بهشتی
باربری و اتوبار بهشتی
باربری بهشتی در تهران و منطقه بهشتی از باربری هایی میباشد که برای اسباب کشی ها و اثاث کشی ها از سرویس ها و خدمات بارز و با بهترین روش ها و شیوه بارها و اثاثیه های شما را حمل و نقل و جابجا مینمایند. باربری بهشتی بسته بندی هایی که توسط افراد و کارگرانی ماهر و کاربلد انجام میگیرد. در کمترین زمان با سرویس هایی بسیار کارامد بارهایتان را حمل و نقل نمایید.
02143669
خواهرم که کوچیک بود، یه کاپشن سبز سدری داشت
یه کاپشن سبز سدی خیلی پف پفی با کلی جیب مخفی که هرکسی رو به این فکر مینداخت که یه بچه چی داره برای قایم کردن تو اینهمه جیب...شاید دست عروسکی که تو مهمونی از بچه ی صابخونه کش رفته
بگذریم
خواهرم بزرگتر که شد، وسط جابجا کردن لباسا و خاطرات، یهو این کاپشن ته مهای چمدون قدیمیه پیدا شد
ازش پرسیدم:یادته چقدر اینو دوست داشتی؟همش این کاپشنو میپوشیدی
گفت بهش علاقه نداشتم
چشمام چارتاشد:جدا؟!!
خیلی معمولی انگار
جامدات می توانند سخت باشند مانند سنگ، نرم باشند مانند خز (پوشش بدن بعضی از جانوران)، سنگ بزرگی باشند مانند یک سیارک و یا سنگ های کوچک باشند مانند دانه های شن و ماسه. نکته اساسی این است که جامدات شکل خود را حفظ می کنند و مانند مایعات جاری نمی شوند. یک سنگ همیشه سنگ به نظر می رسد، مگر اینکه برایش اتفاقی بیفتد. جامدات می توانند شکل شان را حفظ کنند، زیرا مولکول هایشان سفت و سخت در کنار یکدیگر قرار دارند.
ممکن است بپرسید که آیا پودر بچه جامد است؟ پود
تا اونجا گفتم که حالم بهتر شده بود . چند روز پیش نصف شب از گوش درد از خواب بیدار شدم ، دامادک شب کار بود و صبح عید ( عید قربان ) از سر کار اومد ، بهش گفتم گوشم درد میکنه ، گفت چیزی نیست ! ناهار رفتیم خونه مامانم و اونجا هم همه ش به صورت دراز کش و لش کرده به زندگی ادامه دادم و عصر برگشتیم . شب دیگه گفتم من واقعا دارم از این مریضی میمیرم پاشو بریم دکتر و چون تعطیل بود دامادک معتقد بود که الان دکتر های درست و حسابی نداره درمانگاه ، نرفتیم . صبح سه شنبه بی
گاهی اوقات مثل الان صدای سوت کشیدن مغزمو میشنوم
سرم درد میگیره
اهلِ قُرص و مُرص و اینا نیستم اما بعضی وقتا خیلی طبیعی خیلی زیاد داغ میکنه کله ام
حس میکنم این آدمایی ک دارم میبینم دیگه بدرد نمیخوره ، وقتی از خواب بیدار میشم و وِز وِز تلویزیون رو میشنوم که داره خبرِ مرگِ باباش و میگه دلم میخواد برم سرم و بکوبم تو تلویزیون تا یا تلویزیون یا خودمو بفرستم گوشه مریضخونه
آرامش لازم دارم ، خالی شدن لازم دارم
بعضی وقتا دلم میخواد برم کنار رودخونه آی
استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

گواهینامه (اجباری نیست) - اگر گواهینامه داشته باشید میتوانید بار و مسافر جابجا نمای
عیب یابی پکیج دیواری:
شوفاژ بوتان سیستم گرمایش کار میکند ولی رادیاتورها گرمای مطلوب را ندارند علت آن از جمله :
۱- کوتاه بودن ارتفاع شعله (به علت کم بودن فشار گاز ساختمان و یا تنظیم نبودن شیرگاز)
۲- کم بودن ظرفیت حرارتی دستگاه نسبت به بار گرمایشی ساختمان
۳- وجود هوا در مدار
۴- نیمه باز بودن شیرهای رفت و برگشت دستگاه
۵- ضعیف شدن فنر سوپاپ بای پاس یا رسوب گرفتن دریچه آب 
۶- استفاده از سوپاپ بای پاس نامناسب
۷- کاهش دقت NTC گرمایش
۸- وجود اشکال در پمپ (دو
نصب کولر گازی در گوهردشت کرج
اگر شما کولرگازی خودتون رو از جایی دیگه خریدین (مثلا بانه !!) برای نصب اون حتما از یه نصاب کولر گازی حرفه ای کمک بگیرید چرا؟
در نصب کولر گازی یه سری نکات باید رعایت بشه که رعایت نکردن این نکات علاوه بر اینکه عمر کولر گازی رو کم میکنه ، روی کارایی کولر گازی هم اثر میزاره و خنکی مطلوب رو ممکنه براتون تولید نکنه.
به نسبت هزینه زیادی که برای خرید کولر گازی کردین، هزینه نصب کولر گازی خیلی ناچیز هست و ارزش ریسک کردن رو ندا
استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
برای ثبت نام :
09154015077
پیامک نمایید.

گواهینامه (اجباری نیست) - اگر گواهینامه داشته باشید میتوانید بار و مسافر جابجا نمای
در راستای حفظ محیط زیست و کاهش آسیب های وارده به آن  ، حتما دیده اید که در رسانه های تلویزیونی و بنرهای تبلیغاتی سطح شهر ، صحبت هایی را مطرح کرده اند در خصوص حذف قبض های کاغذی ، حال این سوال پیش می آید که در این شرایط از میزان کارکرد تلفن ثابت مان چگونه اطلاع پیدا کنیم ؟
البته علاوه بر طرح حذف قبض های کاغذی ، گاهی اوقات پیش می آید که قبض را گم می کنیم یا به هر دلیلی به دست ما نمی رسد ، منزل مان جابجا می شود و ... در این شرایط هم مجبوریم که خودمان اقد
بسم‌الله الرحمن الرحیم
استاد محمدرضا شجریان،به حق از افتخارات فرهنگ ایران زمین است
شخصیت بزرگواری که با هنر خود وشخصیت پر کاریزمای خود به هر کجا قدم گذاشت ،برخلاف بعضی از مسئولین برای مردم ایران اعتبار آورد و محبوبیت...
شجریان برای مردم ایران که قرن‌ها ست به محبت علی و اولاد علی
شهره هستند آبروست .و محبتش در دل اکثریت این مرد نشسته است
مردم ایران در زیباترین لحظات
در زمان افطار
در زمان خالصانه ترین مناجات های خود با خداوند 
با صدای مسحور ک
سیاست غرب در به چَرا بردن انسان:
غرب با انکار حق قانونگذاری خدا ، انسان را از وحی الهی محروم کرد و با نسخه های مادی و انحرافی، جوامع انسانی را در مزرعه شهوات حیوانی مشغول چَرا کرده است آرمانشهر غرب همچون گله گوسفندی است در باغ پر علف که هر کس بی توجه به دیگران فقط دنبال امیال حیوانی خود است ؛سگ های نگهبان غرب، هالیوود و فضای مجازی آلوده و رسانه های دروغ پراکن هستند تا افکار جوامع تحت سلطه او باشند و هر گاه خواست  به راحتی هر جامعه ای را ذبح  کن
کد خطا پکیج ایساتیس
 مجموعه سرویسکاران یزد تهویه (در خصوص تعمیر و سرویس پکیج ) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی در سراسر شهر شیراز با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد.
پکیج شوفاژ گازی ایساتیس(مدل NEWSTAR 26FF AND MEHR 26FF)
کد خطا مفهوم کد خطا
E1 افت فشار آب مدار گرمایش
E2 عدم تشکیل یا تشخیص شعله
E3 اشکال در NTC گرمایشی
E4 اشکال در NTC مصرفی
E6 انسداد دودکش – خطای پر شر سوئیچ دود
E7 افزایش بیش از دمای مدار گرمایش(فعال شدن کلید حرارتی)
E8 عدم
درس امروزم الهه ی ناز بود از کتاب"  تار و ترانه " استاد یمین غفاری. 
هنگامی که استاد میثم عنوانش کرد گفتم عالیست! بهتر از این نمیشود. ضبط موبایل را روشن کردم و  به نت جلوی رویم خیره شدم. استاد شروع به نواختن کرد و با اولین زخمه ها بر سیم های بی جان تار، به یکبار روحم جان گرفت. 
باز ای الهه ی ناز، با دل من بساز...
 شدم همان دختر بیست ساله ی عاشق که بارها و بارها این ترانه را با صدای مرحوم بنان در نوار کاستی که به امانت گرفته بود گوش کرد و زمزمه کرد و ا
سلام 
به احتمال 600 درصد یادتون نیست ولی سال پیش هم همین داستانو به یه شکل دیگه داشتم. 
خلاصه که اخطار اومده بود که سطل آشغالتون روگزاشتید جلوی خونه و مونده بیرون چند روزه و خلاصه جریمه میشید تا دو روز دیگه. من نگاه کردم دیدم خبری نیست یادم اومد که جلوی در پشتی که اون یکی واحد این خونه ای که توشمه، سطل بود و اشتباها احتمالا فکر کردن در ورودیشون ازین وره. خلاصه که آره اخطار اومده بود.
دیدم نیستن و .. اومدم خودم جابجا کنم دیدم دوستان آشغال جمع کن عز
گروپاژ چیست ؟
«گروپاژ» واژه ای آشنا برای بازرگانان است؛ به ویژه که بارهای بزرگی برای حمل و نقل ندارند و خرده‌بار جابجا می‌کنند. آشنایی با واژه‌های تخصصی هرشغلی، پیش از آغاز آن ضروری و اجتناب‌ناپذیر است. حوزه حمل و نقل کالا نیز از قاعده استثنا نیست و قوانین و ادبیات خاص خود را دارد.
گروپاژ نوعی حمل و نقل است؛ زمانی که کالای یک بازرگان، به اندازه استاندارد برای حمل با کانتینر و کامیون نیست و فضای کمتری را می‌گیرد شیوه متفاوتی برای جابجای
روزی حداقل یک بار پنل مدیریت را باز میکنم که چیزی بنویسم اما حرف خاصی ندارم...اینکه درس میخونم و کمتر میخوابم و چُرت میزنم و نمیدونم سرنوشتم چه خواهد شد رو هزار بار دیگه هم گفتم و فکر نکنم نتیجه ی آزمون هماتولوژی که دادم و با زدن سه غلط و یک نزده به معنای واقعی کلمه ریدم برای کسی مهم باشه...
هفته ی آینده که تمام بشه رسما اینترنی من هم به پایان میرسه و من هیچ ایده ای ندارم که بعدش چه خواهد شد...درس خوندن پیاپی با ساعت بالا و حفظ کردن یک عالمه مبحث حج
برش تیرآهن به روش کوپال
با استفاده ازدستگاه قطع کن سنگین که به گیوتین مخصوص مجهز است ، تیرآهن به شکل سرد در امتداد خط منکسر قطع میشود .
برش به روش برنول
برش در این حالت به صورت گرم انجام میگیرد ، به این صورت که کارگر ماهر برش را با شعله بنفش رنگ قوی حاصل از گاز استیلن و اکسیژن ، به وسیله لوله برنول ، انجام میدهد .
بریدن تیر های سبک به وسیله ماشین های برش اکسیژن شابلن دار نسبتا ساده است .
در ایران تیر های لانه زنبوری را بیشتر با دست تهیه می کنند .
ر
از وقتی سوار ماشین شدم دلشوره داشتم
تسبیح و برداشتم و شروع کردم صلوات فرستادن 
و همش با خودم مرور میکردم که با دعا کردن پیش امد بد و از خودتون دور کنید... فکر کنم تو نهج البلاغه خونده بودم..
خوابم برد وقتی چشمام و باز کردم دیدم یه عالمه پلیس دور ماشینمونن و میگن پیاده شو پیاده شو 
وحشت کردم!هممون پیاده شدیم فکر کردن راننده چیزی همراهشه که به اخطار های پلیس توجه نمیکرد گویا 20دیقه دنبال ماشین ما بودن به ما گفت شما چیزی نمیگفتید اینطور ویراژ میرف
"اگر مستراح شما بوی بد می دهد،نمی توانید با توالت خواندن آن کاری کنید که بوی بهتری بدهد. باید تمیزش کنید."
جمی وایت(Jamie Whyte)
توضیح: ظاهراً در جایی که جمی وایت زندگی می کند(لندن)، مد شده است که به جای کلمه ی lavatory به معنای مستراح، از کلمه ی فرانسوی toilet که زیباتر و شیک تر و احتمالاً تمیز تر! است استفاده می کنند.
پی نوشت: وایت(مدرس سابق فلسفه در دانشگاه کمبریج و نویسنده در حوزه تفکر نقادانه و تحلیلی) توضیح می دهد که "شما نمی توانید دنیا را با عرضه ی توصی
دلم برا نوشتن تو اینجا تنگ شده بود ...
هر وقت حرفایی هست ک نمیتونم به کسی بزنم میام اینجا و ب همه میگم خیلی باحاله 
یکم خسته ام ولی خب خستگی ام بد نیست این چند وقتیو ک ب خاطر یکسری مسائلی ک پیش اومد و نتونستم بخونم رو دارم جبران میکنم ... سه هفته اس ک دارم حسابی میخونم بعد مدرسه شش و نیم و ۷ ساعت میشه گاهی ...
ولی خب اگه قرار باشه نتیجه بده با جون و دل میخرمش ... تنها نگرانیم از اینه ک نکنه خدایی نکرده جواب نده ... نکنه ...
دلم یکم تنهایی میخواد الان اصلا ت
ساختمان اصلی راه آهن مشهد در سال 1345 افتتاح شده و حوزه استحفاظی آن از ایستگاه مشهد تا ایستگاه نقاب به طول 272 کیلومتر و از ایستگاه فریمان تا ایستگاه سرخس به طول 159 کیلومتر و تا مرز 165 کیلومترگسترده شده است. گفته می شود که ظرفیت تخلیه و بارگیری در راه آهن مشهد تا سال 94، 200 واگن در شبانه روز و تعداد سکوهای اعزام مسافر نیز 13 سکو بوده است. ایستگاه های مهم راه آهن خراسان را ایستگاه های مشهد، نیشابور، نقاب، شهید مطهری و سرخس تشکیل می دهند.
بلیط قطار ت
از خواندن فرضیات و بیانیه های «دانشکدگی» و آکادمیک از تعریف داستان، کلافه شدم. اینکه در همه ی این تعریف ها داستان هست و هم نیست. آن کسان که وارد گود داستان و نقد می شوند، بسته ببه اندوخته و تجربه و دیدگاه حاصل از آنها هر کدام نظری می دهند. اما جهان داستان آنقدر فراخ و بی مرز است که هر تعریفی گوشه ایی از آن را می گیرد. اما این تعریف ها در برابر حجم بزرگ و همه جایی این «آزادی» که داستان به ما می دهد ناچیزند. واقعیت داستان و جهان روایت بزرگتر است  از
طبیعت بچه‌ها شیطنت و بازی و کنجکاویه.
تقریباً محاله که بچه‌ها رو به یک محیط جدید ببری و امتحان کردن وسایل مختلف، دست زدن به اشیاء مختلف و دویدن تو قسمت‌های آزادش اتفاق نیفته. 
اگر درِ اتوماتیک داره، حتما باید چندبار، شخصاً، باز و بسته شدنشو امتحان کنن.
اگر آب سرد کن داره باید چند بار لیوان‌ها رو آب کنن.
اگر دستگاه خرید خودکار داره باید حتماً ازش خرید کنن و امثال اینها.
خب من همیشه بچه‌ها رو تو تجربه وسایل جدید آزاد گذاشتم. خودم همیشه بودم و
امشب شبی بود که خیلی هواداری فوتبال (حتی من یونایتدی!) آرزو داشتن لیورپولی باشن. هیجان خالص و ناب.

از همون وقتی که پسر بچه بودم عاشق این روحیه تسلیم ناپذیری فوتبال انگلیس بودم
Never Say Die, Never Give Up... هیچ وقت تسلیم نشو :)
حال امشب هوادارای لیورپول رو خریدارم، فینال 99 که بعد دو تا گل یونایتد جلو بایرن تو خونه ای که همه چراغاش خاموش بود و همه خواب بودن یه پسر بچه ده ساله (خودمو میگم :دی) زیر نور لرزون تلویزیون رنگی که تازه خریده بودن، داشت بی صدا بالا و پ
زن پشت میز گرد کافه نشسته بود و دسته ای از موهای مش کرده ی عسلی اش نیمی از پیشانی بلندش را می پوشاند. چشمانش نافذ و پلک سمت چپش کمی افتاده بود. مرد همیشه فکر می کرد آن افتادگی هزاران بار زیباترش می کند. نفس عمیقی کشید و لب زیرینش را گزید. مرد با خودش فکر کرد از همین حالا می داند چه چیزی قرار است بشنود.
-دیگه اندازه اون روزا برام جذاب نیستی. حوصلم پیشت سر میره. کنارت احساس میکنم افتادم توی یه قفس.
مرد با خودش فکر کرد چه اشکالی دارد اگر کنار هم در یک ق

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ابراهیم دیالمه آموزش ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای کنجکاویــ پایگاه رهروان ولایت موسسه انتفاعی اخوان رزین آموزش تکنولوژی و طراحی سایت نمایندگی فروش محصولات فیسلر(فروشگاه اینترنتی سندباد) ذهن خالی Basu CE