ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

سرآغاز

این دومین "سرآغاز"ی ست که برای سایه می نویسم. اینجا ابتدائا 7 پست به خود دیده است که البته از آنجایی که من اعتقادی به پاک کردن و از بین بردن خاطرات ندارم، آنها را در قالب 7 پست در وبلاگ قبلیم ذخیره کردم. و حالا مثلا این اولین پستی ست که در اینجا می نویسم. امروز 4م مرداد است. برای در یک وبلاگ جدید نوشتن، دلایل خودم را دارم و از این بابت هم خوشحالم. اینجا مطلقا رنگ و بویی از 4 مرداد به قبل نخواهد دید. قلبم نسبت به دیروز و پریروز آرامتر است و من واقعا به
 » با نام تو «

سلام؛

بعد از سه سال نوشتن در جایی دیگر، پناه آورده ام به اینجا...

حالا اینجا قرار است تمام دلمشغولی ها، افکار، احساسات و علاقه مندی هایم را خط به خط

به اشتراک بگذارم.

شروع دوباره، در جایی دیگر شاید سخت باشد، اما خوب است :)

فعلا این پست سرآغاز، کوتاه باشد تا پرحرفی هایم :)

روزگار خوش

آبی عمیق
9/ دیماه/97
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
با تو آغاز می کنم
ک عشقت سرآغاز وجودم شد.
به نام خدایی که جهان را آفرید و آن را اداره میکند .
اینجا کلبه ایست که به راحتی و با فراق بال صندوقچه دلم را باز میکنم و حرف هایم را میگویم . 
اینجا دفترچه یادداشتی است که در آن مینویسم و مینویسم از هرچه بخواهم . چراکه عاشق نوشتن هستم . 
پس بسم الله ...
سلام و خدا قوت خدمت همه ورزکارای ایران زمین
نیازی نمیبینم که توضیحی در مورد کیوکوشین قرار بدم ، چون شمایی که توی این وبلاگ هستی نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سبک رزمی داری که الان اینجایی و حتما میدونی چیه ، ادامه مطلب رو بخونید ...
ادامه مطلب
همکلام ابزاری برای گفتگوی امن با خود و دیگران در خانه و جامعه با هدف توسعه فردی در زندگی و حرفه شخصی است.
در این مسیر با خود آشنا میشویم. با او ارتباط میگیریم. دیگران را میشناسیم و با آنها ارتباط میگیریم. 
با این هدف که از مسیر گفتگو بتوانیم خردمندانه و رضایتبخش مسیر رشد شخصی خود را بپیماییم.
در این مسیر همپای همکلام باشید.

درود

همکلام ابزاری برای گفتگوی امن با خود و دیگران در خانه و جامعه با هدف توسعه فردی در زندگی و حرفه شخصی است.
در این مسیر با خود آشنا میشویم. با او ارتباط میگیریم. دیگران را میشناسیم و با آنها ارتباط میگیریم. 
با این هدف که از مسیر گفتگو بتوانیم خردمندانه و رضایتبخش مسیر رشد شخصی خود را بپیماییم.
در این مسیر همپای همکلام باشید.
درود
می‌گن شبکه‌های اجتماعی مثل خونۀ اجاره‌ای می‌مونن، موندگار نیستن، نمی‌شه روشون حساب باز کرد.
اما وبسایت مثل خونۀ خود آدمه؛ انگار سندش توی دستته و خیالت راحته که مال خودته و همیشه هست. 
خلاصه اینکه من بعد از راه اندازی کانال تلگرامی ریشِگی، دلم خواست یه خونۀ سند دار هم داشته باشه، و این‌چنین شد که...
سلام :) 
حدود چند ماهی میشه که خودم وبلاگ قبلی م در همین بیان و بلاگ اسکای رو که از سال 89 داشته ام رو خراب کرده ام فقط بخاطر اینکه آدرس شو به کسی داده ام که نباید میداده ام همین و بس دلم واسه وبلاگ قدیمیم تنگ شده...اینجا از عادت های بد و خوب یه چلاق ( معلول جسمی و حرکتی خفیف بهزیستی طور ) مینویسم عادت های که خیلی هاشو اطرافیانم بهم داده اند بخاطر نوع نگاه شون به من و یکسری هاشم به صورت پیش فرض در من بوده !!!!! 
+سرآغاز
نوشتن از اون دست کارهایی که من دوست دارم، فرقی نمیکنه پشت میز بشینم و شروع کنم به پُر کردن دفتر  برنامه هام یا اینکه تایپ کنم و صفحه مجازی وبلاگ را از نوشته ها پُر بشه،نوشتن از اون دست کارهای  دوست داشتنی برای من.
به ثبت رسوندن حس ها و ثبت کردن خاطرات  و حتی روزمرگی هایی که فکر نمیکنی روزی دلتنگ بشی برای مرورش.
دوست دارم اولین یادداشتم  را این‌چنین شروع کنم....
به نام خالق خوبی ها و زیبایی ها :)
بسم‌الله الرحـمـن الرحـیـم                    هست کلید در گنج حکیم
فاتحه فکرت و ختم سخن                    نام خدایست بر او ختم کن

پی نوشت: وقتی وارد بیان میشی میبینی که دو تا پست از قبل نوشته شده است یعنی که واسه ما از قبل نوشته شده...(ما نساختیم ساختن برامون)
ای یاد تو مونس روانم                جز نام تو نیست برزبانم
ای کار گشای هرچه هستند      نام تو کلید هر چه بستند
ای هست کن اساس هستی    کوته ز درت دراز دستی
از آتش ظلم و دود مظلوم          احوال همه تو راست معلوم
هم قصه ی نانموده دانی           هم نامه نا نوشته خوانی
ای عقل مرا کفایت از تو             جستن زمن و هدایت از تو
هم تو به عنایت الهی                آن جا قدمم رسان که خواهی
از ظلمت خود رهایی ام ده         بانور خود آشنایی ام ده
« نظامی گنجوی »
خب این وبلاگ من قبلا هم در آدرس (to-pass.ir) بوده (احتمالا در آینده ی نه چندان دور بازم برش گردونم به همون آدرس)، از این به بعد هم در ادامه ی اون خواهم نوشت، دلیل حذفش این بود که میخواستم آمار بازدید و عمر وبلاگم ریسِت بشه و واقعی باشه، ضمن اینکه شروعِ دوباره از صفر همیشه برام دلخواه بوده.
با این اوصاف واقعا نیازی به داشتن و نوشتنِ یک پُست به عنوان سرآغاز (یا توضیحات کلی) وجود نداره، ولی اگه بخوام جمله ای به این منظور بنویسم، این خواهد بود که اینجا م
+سرآغاز
نوشتن از اون دست کارهایی که من دوست دارم، فرقی نمیکنه پشت میز بشینم و شروع کنم به پُر کردن دفتر  برنامه هام یا اینکه تایپ کنم و صفحه مجازی وبلاگ را از نوشته ها پُر بشه،نوشتن از اون دست کارهای  دوست داشتنی برای من.
به ثبت رسوندن حس ها و ثبت کردن خاطرات  و حتی روزمرگی هایی که فکر نمیکنم روزی دلتنگ بشم برای مرورش.
به نام خالق خوبی ها و زیبایی ها
به دفتر یادداشت من، بهامین دختر زاده آخرین ر
روزهای آخرماه مبارک خوشتر است/بنده مومن سبک بال وبه دنیاسروراست/روزه داری ونمازش زمزمی سوی وصال/آسمان بندگی را اوچوشمس واختراست/دردلش حس رضایت از خداگل کرده است/عاشق پیغمبروآلش و حب حیدراست/مزدکارخیر را گیرد زسوی کردگار/جرعه نوش با ولای چشمه های کوثراست/شد سرآغاز پرستش این بهار بندگی/نقشه شیطان برایش هرکجایی ابتراست/درسحرها همنشین نام مهدی بوده است/تاظهورش منتظر برآن ولی آخراست/
یه شب وقتی به خونه برگشتم و رفتم سراغ سیستم، متوجه شدم که بلاگفا دچار مشکل شده
و خیلی از وبلاگ هاش حذف شده؛
باورم نمیشد که سه سال خاطره نویسی توی بلاگفا یه شبه نیست و نابود شده باشه ...
ولی شده بود ...
با خودم کنار اومدم ...
"پاکت" رو آماده کردم و تصمیم گرفتم دیگه از گذشته نگم ...
امروز اما، درست 16ماه از ایجادِ پاکت میگذره و من اولین نوشته خودم رو منتشر میکنم ...
این مدتِ اتفاقا زیاد،
نه انگیزه ای بود برای نوشتن و نه امیدی ...
نه دلیلی بود و نه دلیلی و
دوباره انتظار
مردنم
تولدی دوباره نیست
این سرآغاز اما
مرا خواهد کُشت.
عدالت را بیاور.
و قاضی شو.
با هزار بار مُردن 
من دوباره زنده ام!
اگر قرمز نبودم
صورتی می شدم. 
تا نگویند که از عشق و جنون
نیلی شد!
تکه های وجودم 
در زیر پای توست.
امروز ظرفی آورده ام
تا تکه های وجودم را جمع کنم. 
گام که برداری
در پسِ گام هایت
غباری بر می خیزد
آن غبار
غرور سوخته ی من است!
اگر بیایی
چشم هایت را برایت آذین خواهم بست. 
با اشک هایم 
شهر دلت را خواهم شُست. 
پلک ه
رقص گُل بر سر دیوار کمی مشکوک استاینکه دشمن بشود یار کمی مشکوک استظاهرن ما همه خوشبخت‌ترینیم ولیهق‌هق ِ ملت بیکار کمی مشکوک استجنگل سبز و تبر باز تبانی کردندوصل سر با گره ِ دار! کمی مشکوک استبار دیگر تو بخوان که « همه چی آرومه ...»خلوت کوچه و بازار کمی مشکوک استشیخ فرموده:حرام است شراب و شادیحالت مستی ِ هشیار کمی مشکوک استعشق آورده‌ام از بطن غزلواره‌ی سرخشعر یک شاعر بیمار کمی مشکوک استاینکه مشتاق به دیدار منی شکی نیستاسترس موقع دیدار کمی
ای نام تو بهترین سرآغاز / بی نام تو نامه کی کنم باز ؟
(به نام ایزد هستی) سلام !
اگه بگم اولین تجربه وبلاگ نویسیمه دروغ گفتم !
و احتمالا اگه بگم هم خودتون میفهمین که اینطور نیست به هر حال نحوه نوشتن یکی که اولین روز وبلاگ نویسیشه با یکی که تقریبا یه مدت طولانی وب نویسی میکنه فرق داره :)
انیوی نمیخوام از گذشته بگم چون یه مدتی بود نمینوشتم و الان که حس میکنم نیاز دارم دوباره دست به قلم بشم گفتم بذار یه جای جدید بساطمو پهن کنم :دی
خلاصه گفتم یه چی بگم ب
با سلام خدمت کاربران آبادیس بلاگر این وبلاگ راه اندازی شد تا مطالب جالب زندگی رو یاد بگیرید و به دانش خودتون بیفزایید.
من مجید شیری کارشناس مهندسی نرم افزار و طراح گرافیک ، مؤسس فروشگاه آبادیس باکس این وبلاگ را راه اندازی کرده تا مطالب های روز و دانش های جدید رو به شما ارائه بدم و فایل هایی که رایگان هستند از این جا دانلود کنید.
امید است که این مجموعه مورد تایید شما باشد و رضایت شما خوشحالی ماست. 
دم بزن ای جان که دمت دلرباستدم زدن تو ز دم کبریاست
دم بزن ای جان که دمادم توییروی تو روی دل و روی خداست
دم بزن ای شعشعه‌ی لامکانشعله‌ی چشمان تو بر ما سزاست
دم بزن ای حضرت روح‌القدسهر چه تو گویی سخن آشناست
عشق به جان آمده از جان توجان تو مجموعه‌ی جانهای ماست
دم بزن ای صاحب آب و شرابهر چه تو ریزی دهن ما رواست
فکر به تخمیر سرآغاز توستفکر چه دانسته که آن دم چراست
دم بزن و فکرت ما را بسوزحلمی از آن دم همه دم ماجراست
به نام آنکه جان را فکرت آموخت
چراغ دل به نور جان برافروخت
برای من نوشتن و انتشار آنچه می‌دانم یکی از سخت‌ترین‌هاست چون هر بار نادانی‌ام را نمایان‌تر و یأسم را بیشتر کرده اما در عین حال برایم بهترین راه برای افزایش تمرکز و حرکت در مسیر پیشرفت است.
پس بدون هر حرف اضافه‌ای، بسم‌الله...
آغاز سال تحصیلی 98-97 را که سرآغاز رویش و طراوت در بوستان عشق و محبت است به
تمامی همکاران ارجمند و فرهیخته و دانش‌آموزان جویای دانش و معرفت تبریک
می‌گوییم و از خداوند منان برای تمامی عزیزان توفیق روز افزون همراه با
شکوفایی و سربلندی مسئلت داریم
هم حس خوبی دارم هم حس بد. هم خوشحالم هم نیستم. خوشحالم چون شاغل شدم هدف دارم برای تایمم و خب این سرآغاز خیلی چیزاست برای.
ناراحتم چون بخور و بخواب تموم شده. دوست دارم هروقت دلم میخواد برم مسافرت بدون دغدغه. بدون مرخصی. مخصوصا تو پاییز و زمستون که همه جا خلوته و جون میده برای مسافرت.
تو تابستون هم ساعت کاریم از ۸:۳۰-۹ شروع میشه تا ۱ ظهر.
بابام میگن باید قرارداد کاری بنویسی.. ولی من مخالفم چون تا همین الانشم چند تا سمت دادن به منی که هنوز مدرک لیسانس
به نام خداوند بخشنده مهربان که نام او سرآغاز هر کاری است
مقدمه راجب سازمان تکثیرات افق
انتشارات افق یا ( سازمان تکثیرات افق)یک موسسه چاپ و نشر تمامی اسناد چاپی و نوشتاری یا حتی طراحی می باشد.
این سازمان از تعدادی بسیاری کارمند تشکیل شده است که در اینجا استخدام هستند.
سازمان تکثیرات افق بنا به درخواست تشکیل دهنده از تعدادی سرمایه گذاران عظیمی سرمایه گذاری کرده اند
انتشارات افق از پنج گروه تشکیل شده است مثل
1 سازمان تکثیرات افق
2 روابط عمومی س
«یا لطیف»
همیشه ترس داشتم از اینکه راجع به خودم زیاد بنویسم. زیادی وارد جزئیات شخصی زندگی‌ام شوم. سعی می‌کردم شرح تجربه‌هایم هم کلی‌تر باشند. اما بعد دیدم که تجربه‌ها مال من هستند و بخشی از وجود من درونشان هست و اگر آن بخش را بگیرم آن طراوت و تازگی و زنده بودن را از دست خواهند داد. تجربه‌ی کهنه و پوسیده و بی روح هم به درد چه کسی میخورد؟
اینطور شد که اینجا شد آبگینه (به معنای شیشه). جایی که قرار است خودم را در آن بنمایانم. یک جور تصویری از خودم
بنام خداوند ایران و ایرانی
امروز به لطف خدا بر آن شدم که با ساخت وبلاگ و صفحاتی در جهان مجازی با پذیرا شدن ترجمه ی متون تخصصی و غیر تخصصی شما با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت کمکی هم به شما و هم به خود که دانشجو هستم  کنم که در این راه سعی من برا ان است تا مسلک و روش پیشنیانمان را در رفتار با مردم در پیش گیرم  به امید خدا شما میتوانید به صفحه ی اینستاگرام و تلگرام بنده هم تشریف بیارید که اموزش زبان در ان جا رایگان است .
باید عرض کنم مطالبی هم که ب
بنام خداوند ایران و ایرانی
امروز به لطف خدا بر آن شدم که با ساخت وبلاگ و صفحاتی در جهان مجازی با پذیرا شدن ترجمه ی متون تخصصی و غیر تخصصی شما با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت کمکی هم به شما و هم به خود که دانشجو هستم  کنم که در این راه سعی من برا ان است تا مسلک و روش پیشنیانمان را در رفتار با مردم در پیش گیرم  به امید خدا شما میتوانید به صفحه ی اینستاگرام و تلگرام بنده هم تشریف بیارید که اموزش زبان در ان جا رایگان است .
باید عرض کنم مطالبی هم که ب
سلام من رضا هستم، و این وبلاگ جایی هست که میخوام از روزمرگی ها و مشکلات و خوشی های به ظاهر ساده ولی در اصل بزرگ زندگی
مینویسم.مطالب مورد علاقه خودم را،  برای اینکه راحت تر و سریع تر به آنها دسترسی داشته باشم، صرفا برای استفاده های شخصی در این کانال قرار می دهم
اگر  اتفاقی وارد این کانال شد، 
اول اینکه  : خوش آمدید 
دوم اینکه   :  و این وبلاگ جایی هست که میخوام از روزمرگی ها و مشکلات و خوشی های به ظاهر ساده ولی در اصل بزرگ زندگی می بنویسم. 
‎اول
بعد از حدود پنج سال از فعالیت در وبلاگ قبلی،که با عشق انجام میدادم و البته با عناوین مختلف هم قبل از او فعالیت را شروع کرده بودم،که بعد با عنوان emjj7 کاملا ثابت در بلاگ بیان این عشق ورزی و شروع کردم و حدود پنج سالی خیلی خوب بود، و الان بخاطر یکپارچه نبودن و مشکلات لینک ها و همینطور فعالیت خیلی کم وبلاگ تصمیم گرفتم وبلاگ تازه ای راه اندازی کنم. در عنوان و شناخت وبلاگ تغییری ایجاد نکردم فقط آدرس وبلاگ تغییر کرد و نام مایکل جکسون کبیر و کنار emjj7 قر
بسم الله الرحمن الرحیم

از خیلی وقت پیش که یکی از دوستان پبشنهاد نوشتن در مورد کنکور رو بهم داد در نظر داشتم وبلاگی رو شکل بدم برای این منظور.(البته اون وقت ها انقدر شبکه های اجتماعی فراگیر نبودن و وبلاگ نویسی رونق داشت همچنان!) ان شاء الله از این به بعد سعیم بر این خواهد بود که وبلاگ رو به روز (آپتودیت!) نگهدارم و دائم مطلب کاربردی بگذارم برای دوستان.

دلیل این که به جای کانال تلگرام و... وبلاگ رو انتخاب کردم، مناسب ندونستن این شبکه های اجتماعیه
کنار این خیابونی که سرده
کنار این خیابونی که تنهاس
تو می‌آیی به شهر ساکت من
و میلادت سرآغاز یه رؤیاس
میون جدول و سیمان و دیوار
تو سرسختی، ولی زیبا و تردی
میون این خیابون‌های زشتی
تو تنهایی، ولی بازی رو بردی
توی این بازی بس نابرابر
هزار برگ برنده دست تو بود
صدای تو صداهامونو گم کرد
که بغض صد پرنده دست تو بود
میون سنگفرش و کاشی و کفش
تو مثل روز روشن پا گرفتی
تمام حرمت این قصه بودی
که کم‌کم، کعبه رو از ما گرفتی
خدای زندگی بودی تو ای گل!
کنار کاشی
سلام
در کلاس امروز از مفهوم "شهروند اینترنت" (Netizen) صحبت شد. این اصطلاح در سال 1993 توسط مایکل هاوبن (Michael Hauben) معرفی شد. سرآغاز مقاله وی، که بصورت آنلاین و با عنوان "The Common Sense: the Net and Netizens" منتشر شد، این جمله بود: "به قرن 21 خوش آمدید. شما یک شهروند اینترنت هستید ..."
این مقاله در سال 1997 (و تحت عنوان متفاوتی) به عنوان فصل اول کتاب Netizens: On the History and Impact of Usenet and the Internet منتشر شد: دریافت
موفق باشید.
به نام خداوند بخشنده مهربان که نام او سرآغاز هر کاری است
مقدمه راجب سازمان تکثیرات افق
انتشارات افق یا ( سازمان تکثیرات افق)یک موسسه چاپ و نشر تمامی اسناد چاپی و نوشتاری یا حتی طراحی می باشد.
این سازمان از تعدادی بسیاری کارمند تشکیل شده است که در اینجا استخدام هستند.
سازمان تکثیرات افق بنا به درخواست تشکیل دهنده از تعدادی سرمایه گذاران عظیمی سرمایه گذاری کرده اند

انتشارات افق از پنج گروه تشکیل شده است مثل
1 سازمان تکثیرات افق
2 روابط عمومی س
چه شد که بار دگر یاد آشنا کردی
چه شد که شیوه بیگانگی رها کردی
به قهر رفتن و جور و جفا شعار تو بود
چه شد که بر سر مهر آمدی وفا کردی
منم که جورو جفا دیدم و وفا کردم
توئی که مهر و وفا دیدی و جفا کردی
بیا که با همه نامهربانیت ای ماه
خوش آمدی و گل آوردی و صفا کردی
بیا که چشم تو تا شرم و ناز دارد کس
نپرسد از تو که این ماجرا چرا کردی
منت به یک نگه آهوانه می بخشم
هر آنچه ای ختنی خط من خطا کردی
اگر چه کار جهان بر مراد ما نشود
بیا که کار جهان بر مراد ما کردی
هزار

با نام و یاد خدا و با توکل بر نام اعظمش از این ساعت (روز دوشنبه مورخ 98/5/21 مصادف با روز عید سعید قربان ساعت 11:00) فعالیت وبلاگ روستا گرافیک آغاز می گردد.
فعالیت های ما در قالب طراحی پوستر، بنر، کارت ویزیت، هدر و... می باشد.
سفارشات طراحی پذیرفته می شود
جهت سفارش طرح خود از راه های زیر اقدام نمایید:

ترجیح میدم طراحی وبم اونقدر ساده باشه که وقتی مخاطب واردش میشه گیج نشه و یه راست بره سر اصل مطلب ، همونی که من میخوام !
+ نمیدونم از کجا باید شروع کنم تا بتونم این من باشم که تصمیم میگیرم
   اینکه احساس میکنم دارم کنترل میشم توسط یکی دیگه و این من نیستم 
+ بله بله لازمه که الان تیکه کلام معروفم رو به کار ببرم " میفهمی چی میگم ؟"
+ لازم که ذکر کنم تاثیر بی وقفه فیلم دیدن نیست این حسِ " کسی داره منو و کنترل میکنه و تو تصمیم هام دخالت میکنه " بلکه چند وق
‎سلام من رضا هستم، و این وبلاگ جایی هست که میخوام از روزمرگی ها و مشکلات و خوشی های به ظاهر ساده ولی در اصل بزرگ زندگی می بنویسم. 
‎اولین قدم برداشتند در هر راهی همیشه سخت ترین قدم در اون راه هست ش مخصوصا برای من که توی نوشتن خیلی وسواس به خرج میدهم گرچه هرچی می نویسم بیشتر اتفاقات روزمره ی هست که برام می افتد بدون هیچ گونه ویرایش و روتوش ... اگر میشناسید و به این وبلاگ اومدید لطفا فقط خواننده باشید بدون هیچ گوه قضاوت و یا هرگونه تفکر خنثی، خنث
بنام خداوند مهربان
بنده محمد قلیچ خانی هستم فردی ۲۴ ساله و دارای لکنت !! از اون جایی که با لکنت زندگی کردم و روزها و شب ها با هم زندگی کردیم ، قطعا همدیگه رو خوب می شناسیم . پس این شناخت فرصت خوبی شده تا حداقل به اشتراکش بگذارم تا شاید به درد عزیز دیگری هم خورد !
مطالب این وبلاگ ، قطعا در کمتر جایی پیدا می شه و سعی می کنم که وبلاگی با مطالب مفید برای دوستان دارای لکنت به یادگار بگذارم .
امّا تعریفی از لکنت :
لکنت یه اختلال گفتاری هست که باعث تاخیر د
به نام خداوند لوح و قلم 
حقیقت نگار وجود و عدم
خدایی که داننده ی رازهاست
نخستین سرآغاز آغازهاست

یک خبر خوب برای شما عزیزان دارم،که به احتمال زیاد خیلی به درد شما می خورد.
بنده از این به بعد قالب های بلاگ بیان را در وبلاگ بنده قرار می دهم.این قالب ها با موضوع "قالب های بلاگ بیان" منتشر خواهند شد.
کسانی که نیز می خواهند قالب سفارش دهند،از طریق نظرات برای بنده ارسال کنند.
غیر از اینها امکان ویرایش قالب ها برای دوستان نیز وجود دارد.
بزودی آن ه
بسم الله الرّحمن الرّحیم
به نام آنکه هستی نام ازو یافت           فلک جنبش، زمین آرام ازو یافت
خدایی کافرینش در سجودش             گواهی مطلق آمد بر وجودش
جواهر بخش فکرتهای باریک                 به روز آرندۀ شبهای تاریک
غم و شادی نگار و بیم و اُمّید           شب و روز آفرین و ماه و خورشید*
.................
به توکل نام اعظمت: بسم الله الرّحمن الرّحیم
گروه هنری، گرافیکی حسین آرت در سال 1398 با هدف اثرگذاری در بخش تسهیل ارتباط مخاطبان وب با محیط وب و وبلاگ‌نوی
وقفه 4 ساله ای که با رفتن به دانشگاه آغاز شد سرآغاز جدایی من و نوشتن بود!...
می شد تعادل ایجاد کرد، می شد چند بعدی تر بود، می شد خیلی از اتفاقات همزمان با رفتن به دانشگاه شکل بگیرد، خواندن، نوشتن، موسیقی، زبان، مهارت های سخت و نرم و... که البته ایمان دارم هنوز هم دیر نشده و می شود این معادله ی نه چندان پیچیده ی توازن در زندگی را حل کرد... می خواهم بنویسم پس از چهارسال دوری از قلم، وبلاگ، دفترچه ای که مدت ها خاک خورد... نوشتن باعث می شود تو هرروز سعی کن
بنام خداوند مهربان
بنده محمد قلیچ خانی هستم فردی ۲۴ ساله و دارای لکنت !! از اون جایی که با لکنت زندگی کردم و روزها و شب ها با هم زندگی کردیم ، قطعا همدیگه رو خوب می شناسیم . پس این شناخت فرصت خوبی شده تا حداقل به اشتراکش بگذارم تا شاید به درد عزیز دیگری هم خورد !
مطالب این وبلاگ ، قطعا در کمتر جایی پیدا می شه و سعی می کنم که وبلاگی با مطالب مفید برای دوستان دارای لکنت به یادگار بگذارم .
امّا تعریفی از لکنت :
من رضا 30 ساله

متولد 8 فروردین سال 1368 هستم . جای که به دنیا امدم اصفهان .
ولی اکنون در اصفهان ساکنم.
من دانشجوی اخراجی  رشته کارشناسی کامپیوترم و کارمند دون پایه شبکه و سرور  هستم.
تصمیم گرفتم در این وبلاگ داستان زندگیمو بگم داستانی که بسیار تلخ و ناگوار امیدوارم یه کسی پیدا شود و حوصله پیدا کند و بخوند
این است داستان زندگی رضا....
به نام خداوند لوح و قلم 
حقیقت نگار وجود و عدم
نخستین سرآغاز آغازهاست

بنده از این به بعد قالب های بلاگ بیان را در وبلاگ بنده قرار می دهم.این قالب ها با موضوع "قالب های بلاگ بیان" منتشر خواهند شد.
بزودی آن ه
کِ‍فیر نوشیدنی تخمیری حاصل از شیر و دانه‌های کفیر است که سرمنشأ آن کوه‌های قفقاز در روسیه می‌باشد. دارای عطر و طعم خوشی بوده و می‌تواند همراه با عسل و سایر میوه‌ها مصرف شود. تاریخچه کِ‍فیرکفیر، نوشیدنی غیرطبیعی تخمیری حاصل از شیر است که از کوه‌های قفقاز در روسیه سرچشمه گرفته‌است. در روسیه به‌منظور معالجه یا جلوگیری از بعضی بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از لحاظ درمان‌شناسی و تغذیه‌ای، سرآغاز مصرف آن در بعضی از مناطق جهان، آ
قبلا یبار هم گفته ام که من اینجا رو سال 96 ساختم
ولی بنظرم تولد واقعی یک وب زمانیه که تصمیم به نوشتن می گیری 
و براش سرآغاز می نویسی، با وسواس دنبال قالب مناسبی میگردی و ...
من تصمیم گرفتم وبم هم مثل خودم خردادی باشه
پس تولد یک سالگیت مبارک وبلاگ عزیز من!
پ.ن1: روزی که شروع به نوشتن در اینجا کردم فکرش رو هم نمی کردم تعداد نوشته هام بیشتر از انگشتای دست بشند ولی بعد یک سال این صد و ششمین پستیه که منتشر میکنم
(البته از این صد و شش تا شما فقط هشتاد و سه
وقتی اسم اعتیاد رو میشنوفیم بی درنگ ذهنمون سمت مواد مخدر و الکل میره به آدمایی که گوشه خیابون تو یه حال نزار در حال ناله ان و از خماری دچار رعشه شدن اما موضوع ساده تر (یا شایدم پیچیده تر) از این حرفاست. یه مثال میزنم آدمای زیادی رو تو اطرافتون می‌تونید ببینید که در روز تعداد زیادی چای می‌نوشند اونها در واقع به چای معتاد شدند اگر روزی کمتر از مقدار همیشه چای بنوشند عصبی میشن. من نه معتاد به مواد مخدرم نه معتاد به چای اما بوضوح سر غذا با این مشکل
بنام خدا
اول از همه بنابر اصول کار باید یه توضیح مختصر در مورد این وبلاگ بدم ( از این قسمتش بدم میاد ) همونجور که از اسمش مشخصه اینجا سیاره ی منه اگرم توجه کنید هم آدرس هم توی قسمت توضیحات و هم اون بالا نوشتم ...
سیاره ی من یعنی جایی که هرچه بخواهم میتونم بنویسم وقرار بدم هرکیم اعراض داره بلاااااک میشه خخخخ .
اولش تصمیم داشتم که یادداشت های روزانه ، سخن بزرگان ، مطالب اموزنده قرار بدم اما دیدم تو این جور مسائل سایت های قدرتمند تری هست  پس کار من ب
سلام می کنم به همه ی عزیزانی که اکنون این مطلب را می خوانند. 
من در وبلاگ کتاب یار می خواهم کتاب های کودک و نوجوان را به شما معرفی کرده و درگاهی امن برای انتخاب کتاب شما باشم. 
انشاءالله در آینده کتاب های زیادی را به شما عزیزان معرفی می کنم. 
به امید خدا خوشتان می آید. 
یاعلی 
مدیر وبلاگ 
سید علی امامی
سازمان مخفی حشاشین یا به عبارتی آدمکش های پاپ ، که قبلاً در قرون وسطی و
دوره رنسانس فعال بوده است قبل از جنگ جهانی دوم، توسط بالاترین مقامات
روحانی کلیسا بازسازی و سازماندهی می شود تا اعضای آن که همگی کشیش های
متعصب ، نیرومندودر خدمت اهداف روحانیان بلند مرتبه از جمله پاپ اعظم هستند
مخالفین را از سر راه بردارند. داستان از جایی شروع می شودکه خواهر والنتیاین "وال" در آرشیو اسناد کلیسا پی به اسرار مخوفی می برد.کلید
ورود به این اسرار، عکسی چها
+سرآغاز
نوشتن از اون دست کارهایی که من دوست دارم، فرقی نمیکنه پشت میز بشینم و شروع کنم به پُر کردن دفتر  برنامه هام یا اینکه تایپ کنم و صفحه مجازی وبلاگ از نوشته هام پُر بشه،نوشتن از اون دست کارهای  دوست داشتنی برای من.
به ثبت رسوندن حس ها و ثبت کردن خاطرات  و حتی روزمرگی هایی که فکر نمیکنم روزی دلتنگ بشم برای مرورش.
به نام خالق خوبی ها و زیبایی ها
به دفتر یادداشت من، بهامین دختر زاده آخرین روز
کتاب قدرت هوش گفتاری (10 روش بهره برداری از نبوغ گفتاری)
نویسنده: تونی بازان
مترجم: مرتضی احمدی
ناشر: بوکتاب
رقعی
شومیز
168 صفحه
در آغاز قرن بیستم ، روان شناسان مشاهده کردند رابطه ی مستقیمی میان اندازه
و قدرت کلمات و موفقیت در زندگی وجود دارد.به عبارت دیگر؛ بهترین و
بزرگترین کلمه ی شما باعث موفقیت و اعتماد به نفس شما می شود. در واقع
کلمات در جامعه ،زندگی و موفقیت تاثیر زیادی دارند. کلمات قدرت شگفت آوری
دارند.آن دسته از کسانی که این مطلب را می د
به نام چاشنی‌بخشِ زبان‌ها
 حلاوت‌بخشِ معنی در بیان‌ها

رشد روزافزون علم و دانش امروزه نوعی از درهم‌تنیدگی و همبستگی با تکنولوژی که البته خود مولود علم بوده را جلوه‌گر نموده است. با دست‌یازی به فضای اینترنت و سودبری از تارنماها و رایانه‌نامه‌ها ، شبکه‌های اجتماعی و بلاگ‌ها امر آموزش را می‌توان از یک‌سو تسهیل و از سوی دیگر دلپذیرتر نمود.انگیزه من نیز برای راه‌اندازی این تارنما همگام شدن با این روند روزآمد و بهره‌وری حداکثری از این
به نام چاشنی‌بخشِ زبان‌ها
 حلاوت‌بخشِ معنی در بیان‌ها

رشد روزافزون علم و دانش امروزه نوعی از درهم‌تنیدگی و همبستگی با تکنولوژی که البته خود مولود علم بوده را جلوه‌گر نموده است. با دست‌یازی به فضای اینترنت و سودبری از تارنماها و رایانه‌نامه‌ها ، شبکه‌های اجتماعی و بلاگ‌ها امر آموزش را می‌توان از یک‌سو تسهیل و از سوی دیگر دلپذیرتر نمود.انگیزه من نیز برای راه‌اندازی این تارنما همگام شدن با این روند روزآمد و بهره‌وری حداکثری از این
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه...
اگه خدا بخواد میخوام با لطف و مدد از خدای متعال در مورد بهائیت بحث هایی رو به اشتراک بزارم تا این فرقه ضاله رو بهتر بشناسیم.مخصوصا که امروز فعالیتهای تبلیغی این فرقه امروزه خیلی زیاد شده.
قبل از هر چیزمیخوام جناب سید علی محمد باب رو خدمت شما رفقای عزیزم معرفی کنم :
باب پیش از سحر اول محرم ۱۲۳۵ در محله مرغ فروشان شیراز  به دنیا آمد. پدرش میرزا محمدرضا پسر میرزا ابوالفتح و مادرش
از وقتی یادم میاد توی فضای مجازی
بودم.یادمه یازده سالم بود که شروع کردم توی بلاگفا نوشتن. بعدش که گوشی
وارد زندیم شد و شدم درگیر لاین و وایبر و در ادامه اینستاگرام و تلگرام و
تویییتر....
عاشق نویسندگی ام و قطعا از دوماه دیگه خیلی خیلی حرفه ای دنبالش
میکنم اما الان اسیر کنکورم!نه اینکه فکر کنین خیلی میخونما نه اصلا قبلنا
خیلی درسم خوب بود اما الان به همه چی شک کردم و رشتمو دوست ندارم فقط دلم
میخواد از بند کنکور رها بشم
بین فضاهای مجاز ی تو این
هنر پوستر،سرآغاز طراحی در اروپا،جنگ و تبلیغات،فوتوریسم و ایتالیا،روسیه شوروی،آلمان،هلند،سوئیس،فرانسه،بریتانیا،طراحان و مدیرانهنری ایالات متحده در دهه 1930،جنگ و تبلیغات از دهه 1920تا 1954،ایالات متحده از دهه 1945 تا 1960،سوئیس و گرافیک نوین،ایتالیا و سبک میلان،فرانسه،شمال اروپا،اواخر دهه 80،دهه1970 و پس از آن. طراحان اواخر سده نوزدهم و اوایل سده بیستم وینآموزه‌های جنبش هنر و صنایع دستی را جذب کردند و در رویکرد التقاطی و جهان‌نگرانه‌ی خود در
بدون تلف کردن هر گونه وقتی بریم سر اصل مطلب.
1- هدف از راه اندازی این وبلاگ ؛ انصافا هدف خاصی مد نظر نبوده ؛ نیست و تضمین نمی کنم که نخواهد بود! صرفا برای ارضا نوشتن اینجا هستم ؛ نویسنده خوبی هم اصلا نیستم :/
 2- در سته قرار هست فقط بنویسم ؛ خوراک مطالبش هم طبعا حاصل اتفاق هایی هست که پیرامونم اتفاق میفته؛ موسیقی ، کتاب ، کامپیوتر ، برنامه نویسی ، زبان انگلیسی ، کوهنوردی و مسیر خانه تا کار ( خب! به هر حال روزی 4 ساعت با هم هسیتم) و ... .
3- شاید به بهانه ا
علیرضا بصیری - در سرآغاز پنجمین دهۀ انقلاب و در گام دوم حرکت انقلاب به سمت تمدن اسلامی بیانیه‌ای صادر شد که زمستان ۹۷ را برای نسل جوان مومن به انقلاب اسلامی بهار کرد. خمینی عصر ما برای جلو بردن نهضت در یک اعلامیه انقلابی فرمان جهاد عمومی داد، یک نسل را به میدان مبارزه آورد و پرچم‌دار این راه‌پیمایی تا دروازه های آرمانشهر اسلامی کرد.
یک تصمیم اساسی برای تغییر صحنه کشور به نفع آرمان‌ها لازم بود، اعتمادی حقیقی به همین نسل جوان (یک کلام جوانگر
 گفتی : غزل بگو ! چه بگویم ؟ مجال کو ؟
شیرین من ، براز غزل شور و حال کو ؟
پر می زند دلم به هوای غزل ، ولی 
گیرم هوای پر زدنم هست ، بال کو ؟
گیرم به فال نیک بگیرم بهار را 
چشم و دلی برای تماشا و فال کو ؟
تقویم چارفصل دلم را ورق زدن 
آن بگهای سبز ِ سرآغاز سال کو ؟
رفتیم و پرسش دل ما بی جواب ماند 
حال سوال و حوصله ی قیل و قال کو ؟
شاعر: قیصر امین پور
با تشکر از دوست عزیز: 
мдjiD ××آریایــــــــیها××
بنام خداوند مهربان
امّا تعریفی از لکنت :
من رضا متولد 8 فروردین ماه سال 1368 هستم ، و دارای معلولیت جزیی ( به قول بهزیستی؛ جسمی و حرکتی خفیف ) و به قول عامه مردم ( چلاق ) ... و دانشجو  کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر اخراجی از دانشگاه به دلیل مشروطی ... و کارمند دون پایه توی یه شرکت نرم افزاری ...  و قرار این جا از روزمرگی ها و اتفاقات که در راه ساختن زندگی م دارم که به تنهایی قصد ساختن شو دارم رو اینجا بنویسم ... و این وبلاگ جایی هست که میخوام از روزمرگی ها و مشکلات و خوشی
زندگی در کنترل شما نیست.
می توانید از آن لذت ببرید، ‌اما نمی توانید آنرا کنترل کنید.
می توانید زندگی کنید، ‌اما نمی توانید زندگی را کنترل کنید.
 می توانید دست افشانی کنید اما نمی توانید زندگی را کنترل کنید.
معمولا می گوییم که نفس می کشیم، اما این موضوع درست نیست؛ زیرا این زندگی است که ما را تنفس می کند. پیوسته تصور می کنیم که ما فاعل هستیم و همین نکته سرآغاز تمام مشکلات است.
وقتی خود را کنترل کنید،‌ به زندگی اجازه نمی دهید اتفاق افتد.
شرایط زی
کتاب ((نورالدین پسر ایران )) نوشته معصومه سپهری و انتشارات سوره مهر آن را منتشر نموده است . این کتاب خاطرات سید نورالدین عافی است .پسری شانزده ساله از اهالی روستای خنجان در حوالی تبریز در آذربایجان شرقی که با شور و اشتیاق و زحمت فراوان رضایت والدین و مسئولین را برای اعزام به جبهه جلب کرد . این کتاب روایتی از عملیات بدر ،والفجر و عملیات کربلای چهار است .
نورالدین از دی ماه 1359 یعنی تنها سه ماه ازآغاز جنگ تحمیلی به جبهه رفت. او حضور در گردان های خط
به نام خداوندی شروع می کنم که او را "احکم الحاکمین" می خوانند.
امروز 20/3/98 است...پس از شکست من در مقابل تو... از اقرار به این موضوع بیزارم که تقریبا در این یک ماه چیزی جز یک بازنده نبوده ام و حتی معترف می شوم که این وبلاگ، که قرار است ذره ای از زندگی شخصی من به آن نفوذ نکند، تا اینجا پر شده از "تو" و فعلا "تو" تمام زندگی شخصی من را احاطه کرده ای. عجب نیست که نوشتن را از تو شروع کرده ام چرا که اصلا ایده نوشتن در همچین وبلاگی را تو در ذهنم انداخته ای. بدون ح
به نام خداوند لوح و قلم 
حقیقت نگار وجود و عدم
نخستین سرآغاز آغازهاست

بزودی آن ه
اول قرار بود این آدرس بشود یک سایت روزمه ای از فعالیت های که انجام داده تا بحال و یا الان انجام میدهم اما خب به یک بار تصمیمم عوض شد . و اینجا روزمره نویسی کنم .
بدون اینکه وقتی تلف کردنم بریم سر اصل مطلب ….
هدف از راه اندازی این وبلاگ؛ واقعیت شاین است هدف خاصی مد نظر نبوده ؛ نیست و تضمین نمی کنم که نخواهد بود! صرفا برای اینکه از روزمرگی و مشکلات و اتفاقات کسی که کمی مشکل جسمی داره بنویسم؛ چون گوشی برای شنیدن که قابل اعتماد باشه نیست و ندارم !!!!قر
حملهٔ اعراب به ایران یا فتح ایران به دست مسلمانان به مجموعه حملاتی به امپراتوری ساسانی در قرن هفتم میلادی اشاره دارد که از سال ۶۳۳ میلادی در زمان خلافت ابوبکر شروع شد، در زمان عمر به اوج خود رسید و در زمان عثمان منتهی به سقوط کامل دولتساسانی در سال ۶۵۱ میلادی (مطابق با سال ۳۰ هجری قمری) و کشته شدن یزدگرد سوم، آخرین پادشاه ساسانیان، گردید. این حملات همچنین باعث افزودن ایران به قلمرو خلافت اسلامی شد. فتح ایران سرآغاز فرایند تدریجی گروی
حملهٔ اعراب به ایران یا فتح ایران به دست مسلمانان به مجموعه حملاتی به امپراتوری ساسانی در قرن هفتم میلادی اشاره دارد که از سال ۶۳۳ میلادی در زمان خلافت ابوبکر شروع شد، در زمان عمر به اوج خود رسید و در زمان عثمان منتهی به سقوط کامل دولتساسانی در سال ۶۵۱ میلادی (مطابق با سال ۳۰ هجری قمری) و کشته شدن یزدگرد سوم، آخرین پادشاه ساسانیان، گردید. این حملات همچنین باعث افزودن ایران به قلمرو خلافت اسلامی شد. فتح ایران سرآغاز فرایند تدریجی گروی
شلاق (Whiplash) فیلمی آمریکایی در ژانر درام محصول سال ۲۰۱۴ است. دیمین شزل این فیلم را بر پایه تجربیاتش در باند دبیرستان پرینستون نوشته و کارگردانی کرده است. مایلز تلر در نقش دانش‌آموزی بازی می‌کند که نوازندهٔ درام است و سعی دارد تا استاد خودش، ترنس فلچر با بازی جی. کی. سیمونز را تحت تأثیر قرار دهد. پل رایزر و ملیسا بنویست از دیگر بازیگران این فیلم هستند.
این فیلم در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۱۴ اکران شد و از همان ابتدا مورد توجه مردم و منتقدین قرار گ
من
رضا متولد 8 فروردین ماه سال 1368 هستم ، و دارای معلولیت جزیی ( به قول بهزیستی؛
جسمی و حرکتی خفیف ) و به قول عامه مردم ( چلاق ) ... و دانشجو  کارشناسی
ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر اخراجی از دانشگاه به دلیل مشروطی
... و کارمند دون پایه توی یه شرکت نرم افزاری ...  و قرار این جا از
روزمرگی ها و اتفاقات که در راه ساختن زندگی م دارم که به تنهایی قصد ساختن شو
دارم رو اینجا بنویسم ... و این وبلاگ جایی هست که میخوام از روزمرگی ها و
مشکلات و خوشی
سلام . . . 
بهم میگن که تو خوب حرف میزنی. میگن بلدی چطوری با زبونت بقیه رو راضی کنی. حتی ی دختر خانمی که مثل خواهرم دوستش دارم برگشت گفت به من که "تو زبون بازی" . . . خلاصه انگار بلدم حرف بزنم ولی نه زبون بازی که آخه . . . من اسمش رو میذارم "توانایی بیان احساسات در قالب کلمات". بله این یکی کار هر کسی نیست خیلی ها بلد نیستن بیان کنند چیزی رو که توی دلشون هست یا احساسای رو که دارن . . . ولی گویا من بلدم ک ب زبون بیارمشون که بگم درونم چطوری دارم حس میکنمش.
بعد ب
سرانجام پس از پرس و
جوهای زیاد این کار را کرد. هرچند هنوز پاسخش را از همه آنانی که می دانستند
نگرفته بود.

نمی دانست حال چه کند.
ایده ای پیدا شد. نه، سوژه ای بود و گمان کرد شاید مناسب باشد. سوژه این بود:

The man who does not read
has no advantage over the man who cannot read.

نخست
چندان مجذوبش نکرد اما دید شاید سرآغاز خوبی باشد؛ که نوشته ی کوتاهش در باره ی این جمله را
ادامه دهد و تمرینی هم کرده باشد.

دوستی
این جمله را برایش فرستاد و دوست دیگری هم برای تمرین نوشتن انگیزه اش داد.
بی حوصلگی برای وقتی است که در خودت چیزی نداشته باشی. تا وقتی با خودت خلوت کردی از آن لذت ببری. در خلوت خودت به چیزی نرسی. این معنایش خودِ پوچی است. نه تلاشی، نه نتیجه تفکری و نه مهم تر از همه نور و نشاطی. اینکه عالَم درون نداشته باشی می تواند سرآغاز سقوط باشد. تو  را به سمت تقلید سوق دهد و هی دنبال چیزی باشی تا از خودت غافل شوی. هی به دنبال سرگرمی های مختلفی که با خودت مواجه نشوی.
فکر می کنم این یک سبک زندگی است. سبک زندگی بی دغدغه، معطوف به بیرون، ب
هلیا هیچ چیز تمام نشده بود. هیچ پایانی به راستی پایان نیست. 
در هر سرانجام ، مفهوم یک آغاز نهفته است. 
چه کسی می تواند بگوید تمام شد و دروغ نگفته باشد؟

یاد تو هر لحظه با من است اما یاد انسان را بیمار می کند.

آنچه هر جدایی را تحمل پذیر می کند اندیشه ی پایان آن جدایی ست.

هر آشنایی تازه، اندوهی تازه است.
مگذارید که نام شما را بدانند و به نام بخوانندتان. هر سلام، سرآغاز دردناک یک خداحافظی است.
ما هرگز از آنچه نمی دانستیم و از کسانی که نمی شناختیم تر
نام عملیات : امام مهدی (عج) مدت اجرا : 2 روز  زمان اجرا : 26/12/1359  تلفات دشمن :168  ارگانهای عمل کننده : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اهداف عملیات : عقب راندن دشمن از شهر و منطقه سوسنگرد

عملیات امام مهدی (عج) : آغاز عملیاتهای غیر کلاسیک محدود
پس از آنکه فرماندهان ایرانی دریافتند که با جنگهای کلاسیک و شیوه‌های
شناخته شده نمی‌توان کاری را از پیش برد ، طرح عملیاتهای چریکی و غیر
کلاسیک را به اجرا گذاشتند .

نخستین گام در این راستا ،در 26 اسفند ماه 1359
به او بگویید دوستش دارم ..به او که از سرآغاز دوست داشتنش به خود رسیده ام!حالا دیگر نه از بارش باران بی امان بغضم می گیرد نه از غروبهای دلگیر جمعه خفقان می گیرم !باور کنید!من با او به باران و آئینه به عشق و بیقراری دلو شبهای پر ستاره سلام گفته ام !من دیگر نه از دوری میترسم و نه از کوچه پس کوچه های نرسیدن وخواستنش..! .من ایمان دارم به روزهای خوب ،به قرارهای شبانه خود و ماه ام ،به گفتنی های ناگفته وعشقی نهان در نهان پستوی خانه دل و خورشیدی که با نگا
یک مزرعه چه خاصیتی برای کشاورز دارد؟
هم نیازهای خودش را با بهره گیری از محصول زمین، تأمین میکند و هم
بخشی از محصولش را میفروشد تا سرمایه ای شود برای آینده ای که پیش رو دارد.
عده ای گفتند: دین افیون ملتهاست! اگر دیندار باشید نمیتوانید پیشرفت
کنید!
عده ای هم گفتند: لازمه آخرت گرایی، ترک دنیا و بی اعتنایی به امور
مادی است!
اسلام گفت: دنیا مزرعه آخرت است. از نعمتهای دنیا بهره میگیریم و از
لذتهای حلال آن استفاده میکنیم و دل در گرو طاعت خدا داشته و نع
سلام؛
زندگی با تمام فشار ها و سختی هایی که داره باز غیر  قابل رها کردنه ، این جمله رو خیلی دوست دارم که
میگه"" همه ی انسان ها می خواهند به بهشت بروند اما هیچکدام حاضر به مردن نیستن"" هر کسی از این
جمله چیزی رو درک می کنه ؛ خوب نظرم منم اینکه بایدکاری کرد و دست از گفتن برداشت.

وقتی حالم خیلی بد بود به پیشنهاد یکی از دوستان شروع به نوشتن کردم ؛ و خوب جی شد حالم واقعا بهتر شد
از اون به بعد تصمیم گرفتم که بنویسم حالا چی ؟؟ خوب همه چی !!!

بعد از مدت
چکیده
فمینیسم مفهومی اجتماعی است و ارائه تعریفی دقیق از آن با توجه به شاخه‏ ها و گرایش‏های مختلف آن کاری دشوار است. در مجموع می‏توان این جریان را طرز تفکری دانست که حقوق اجتماعی و سیاسی زنان را با حقوق مردان برابر می‏داند و برای تحقق آن از هیچ کوششی فروگذار نیست. به باور نظریه ‏پردازان فمینیستی، سرآغاز این جنبش به قرن هفدهم برمی‏گردد، ولی حرکت سامان‏دهی شده آن به قرن نوزدهم در کشور فرانسه بر می‏گردد که با اعتراض به مردسالاری آشکار حاکم
شناخت امام در یک نگاه 
* نام:سید روح الله
* نام خانوادگی: مصطفوی
*سلسله نسب:موسوی خمینی
*نام پدر:سیدمصطفی
*نام مادر:هاجر
*تاریخ تولد:یکم مهرماه ۱۲۸۱
*محل تولد:خمین
* سال ازدواج:۲۷ سالگی/۱۳۰۸ 
* همسر:بانوخدیجه-دختر آیت الله میرزا محمدثقفی
* فرزندان:۲پسر-۵دختر (مصطفی.صدیقه.فریده.سعیده.لطیفه.فهیمه.احمد)
* مرتبه:آیت الله العظمی
* تحصیلات حوزوی: اجتهاد
*تخصص:فقه و اصول. فلسفه‌. عرفان.اخلاق. کلام.سیاست.
* مشاغل:مدرس حوزه علمیه قم.مرجع تقلید.رهبری انقلاب ا
✅فراموشی(3)و سرآغاز ماجرا...دم دمای ظهر بود که از دفتر #بسیج تماس گرفتن و گفتن بیاین برای تکمیل ثبت نام، امتیاز خوبی تو آزمون آورده بودیم.-اتوبوس؛...هر وقت که مداح خواب بود و یا اذیتش می کردیم و از میدان به در می شد و مزاحمتی نبود و فرصتی را مناسب می دیدم از سر دل تنگی با #قرآن جیبی ام انس می گرفتم قرآن همیشه جاذبه خاصی برام داره و نمی تونم ازش دل بکنم... ایام #شهادت حضرت زهرا(س) بود و چون کلاس های حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان را هم شرکت می کردم درباره
فاندر معمولا
به کسی نسبت داده می شود که به تنهایی یک تجارت یا کار را راه اندازی کرده باشد.
این شخص میتواند برنامه نویس/تاجر/بازاریاب و ... باشد که یا تمامی مراحل انجام
کار را خودش به سرانجام رسانیده است یا کسانی را استخدام نموده تا کار را برایش به
ثمر برسانند .
من
رضا متولد 8 فروردین ماه سال 1368 هستم ، و دارای معلولیت جزیی ( به قول بهزیستی؛
جسمی و حرکتی خفیف ) و به قول عامه مردم ( چلاق ) ... و دانشجو  کارشناسی
ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپی
سپاس آن رحمت بی منتها را به
پاس همة نعماتی که به ما داد و آن منّت بزرگی که بر ما نهاد. گرچه این کلمات به
طنز می ماند تا به جدّ. این چه باشد در برابر آن همه بزرگی که نه حدّی می تواند
پهنایش را بگیرد و نه سدّی می تواند جریانش را ببندد؛ مگر ارادة عبید و آن هم به
اجازة ولیّ.

شکر خدا کن نی داوودی ام
کاین شکر شعر تو از لطف اوست

هرچه که دارم ز قدم تا به سر
هدیه به دستان پر از مهر دوست

پیش رفتگان برگردند و بازماندگان برسند، که صراط مستقیم همینجاست.
همانجا که شأن نزول آیه پیدا شد
«یَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَیْدِیهِم»
تا یقین کنیم دست حق بالاست
حتی به امروز...
وقتی برای بیعت نه دست در کاسه که تن به آب میدهیم و از ندیده هایمان والفجری برای اقرار به عهدمان میسازیم

هنوز هم عهد جدیدی لازم است و دعای جدیدی، تا پیشکشی شود خدمت امام غایبمان
به امید آنکه این دست ها و عهد ها پلی باشد به عرش و مستجاب کند ظهورشان را...
اِنَّهُمْ یَرَوْنَ
آدمی نیست که عاشق نشود وقت بهار...
سلام :)
عاشق پستهای اول و آخر سالم...
پستهای آخر سال چون ارزیابی طورن و انگار نتیجه ی تمام سالتو تو یه صفحع میگنجونی...
پست های اول سال چون انگار سرآغاز رسمیِ سال جدید؛اهداف جدید و برگه ی جدیدی از کتاب زندگیه :)
این روزها همش احساس آنشرلی بودن میکنم... خصوصا تو حیاط پدری که فرش سبز رو زمین پهن شده و هر لحظه یه گلبرگ سفید رقص کنان و چرخ زنان از درخت های شکوفه پوش خودشونو به سبزه ها میرسونن و از درخت جدا میشن که زیبایی
کلمات زیر را به دقت بخوانید.
اگر در خواندن کلمه‌ای مشکل داشتید بهتر است از روی آن چند بار بنویسید تا یاد بگیرید.
کلمات مهم ستایش:
سرآغاز
نامه
جز
مونس
نشاط
سپاسگزار
موفّق
عزیز
کلمات مهم کتابخانه‌ی کلاس ما:
نظم
احوال‌پرسی
خواست
عزیز
گفت و گو
پیشنهاد
نماینده
هم فکری
حالا
خواند
مفید
کلمات مهم مسجد محلّه‌ی ما:
خوشحال
بنّایی
می‌خواستند
جماعت
چراغانی
حوض
امام جماعت
محلّه
نماز خواندن
عکّاسی
طرف
کلمات مهم خرس کوچولو:
میکروب‌ها
موجودات
خطرناک
تص
بارها با خودم قرار میگذارم و حالی به حالی میشوم که همه چیز را کنار بگذارم، نسبت به همه چیز دلسرد شوم، از همه چیز و همه کس ترک تعلق کنم، آشنایی و دوستی را برای روزهایی فراموش کنم، کلا همه چیز را فراموش کنم، خیالات آینده را هم به کناری بنهم، ترس را به هرچه بادا باد بدل سازم، برای درستی و غلطی ذره‌ای تره خرد نکنم، بلکه از این حال به در آیم، لااقل برای خودم باشم به فکر صلاح خودم باشم مصلحت را از مفسده بازشناسم عقل و دل را بر یکدیگر لزوما تقدم ندهم..
وبسایت دستیاری برای اولین بار در اواخر سال ۱۳۸۷ با نام مدکلاس با اسکریپت نیوک فارسی راه اندازی شد . زیر سایت آزمون های آنلاین دستیاری نیز در همان آدرس همزمان راه اندازی شد . در اردیبهشت ۱۳۸۸ نام سایت به دستیاری تغییر یافت و اسکریپت آن به نسخه انجمن ویبولتین تغییر یافت . در آن زمان وبلاگ خانه پزشک صفحه فعال در زمینه آزمون دستیاری بود که در سرویس بلاگ اسکای آرشیو میباشد . در ادامه سایت دستیاری طی سالهای بعد به نبض تغییر نام داد و سایت جدید با را
هر چه از بسم الله گوییم کم شمار

دل ز نام بی شمار یار می گیرد قرار

بسم الله:

سرآغاز همه ی کتاب های آسمانی

سرلوحه گفتار و رفتار همه پیامبران

مایه مبارک شدن و برکت یافتن امور

آرم و نشانه مسلمانی و رنگ الهی دادن به کارها

آیه ای مستقل در همه سوره ها

تاج سوره های قرآن

رمز دوام و ماندگاری کارها

رمز توکل و عشق به خداوند

رمز برون رفت از تکبر و خودخواهی

گام نخست در مسیر بندگی و عبودیت

مایه فرار ابلیس و دست پروردگان او و عدم تاثیرگذاری شیطان

عامل ا
به نام خدایی که همین دور و وراست!...

"ماجراهای منو دبیرستان فرفری2"

پارت1:

معمولن اولین واکنشی که دربرابر مواجه شدن
با یه مکان جدید وناآشنا از خودمون بروز میدیم...غریبانه رفتار کردنه!

که عبارت است از:1-عین خنگا اطراف راپاییدن2-به
افراد ناشناس خیره شدن به جهت شناختن ودریافتن سمت او! 3-و ایستادن در گوشه ای و منتظر
رخدادن معجزه ای چون یافتن فردی آشنا !

خب باید بگم این حلات رو وقتی وارد دبیرستان
فرفری2 شدم.......... نداشتم ! چون اون معجزه ی اتفاقی
سفرنامه «کلودیوس جیمز ریچ»، ‌جزو سفرنامه‌های مفصل است که یک جلد از آن به شرح و چگونگی سفر ریچ به کردستان عراق و ایران اختصاص داده شده است و تاریخ نگارش آن به دهه دوم قرن نوزدهم؛ یعنی ۱۸۲۰ میلادی برمی‌گردد. این سفرنامه به دلیل آگاهی ریچ به زبان کردی و حشر و نشر طولانی‌اش با کردها، از نظر کیفی جایگاه ممتازی را به خود اختصاص داده است.
ریچ، در بسیاری از گزارش‌های خود تنها یک سیاح صرف نیست، بلکه او به درون افرادی که با آنها سروکار داشته است سَر
ماساژ.
افزایش و رهاسازی هورمون‌هایی نظیر:

سروتونین و یا هورمون خوشبختی و رضایتمندی.
آکسی‌توسین و یا هورمون درآغوش‌گرفتن.
دوپامین و یا هورمون توانایی، لذت و انرژی.
اندورفین و یا هورمون تسکین‌دهنده و ضد درد طبیعی.
DHEA و یا هورمون ضد پیری.

2. کاهش هورمونی نظیر:
کورتیزول و یا هورمون بدنام استرس.

3. تحریک، تقویت و افزایش جریان خون و در نتیجه:

افزایش حرکت لنف ها.
افزایش مواد مغذی خون.
افزایش تولید گلبول سفید.
حذف اوریک اسید درخون.
افزایش انبسا
تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید

تو یکی نه‌ای،
هزاری؛ تو چراغ خود برافروز

که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر

که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

مولوی جلال‌الدین محمد بلخی

نیم نگاهی که به اطراف خود بیاندازیم، خویش را در محاصره‌ی
انواع سخن میابیم. جهان ما آکنده از کماندارانی است که تیر سخن را به سمت ما نشانه
گرفته اند. گاهی تیر تیز است و بران، گاهی زهرآلود و گهگاهی زراندود و پر
فریب؛  اما هر چه باشند به قصد شکار ما رها
شده اند.

شکار خرد و
به زودی بارگذاری می شود...
اژدها:مسلمانان ،شیعیان 
اژدهای آخر فیلم :ولایت فقیه (ایران) 
وایکینگ ها :آمریکا(نمادتمدن غرب)
1 - وقتی رئیس قبیله را معرفی می کند بیشترین چیزی که بر روی آن تاکید می کند هیکل بزرگ و زوربازوی فراوان است بر عکس خود سکسکه  که فردی است ابزارساز واهل مطالعه و تفکر است   
سکسکه در کارگاه :فردی ابزار ساز که به لحاظ نیروی جسمانی ضعیف است وهمین باعث شده که موقعیت اجتماعی پایینی داشته باشد.  
3 - وقتی انواع اژدها را معرفی می کند ی
برای بسیاری از ما جالب است بدانیم که انسان چرا و چگونه به هنر روی آورده است؟ طبق گفته‌ محققان، سفال اولین بوم دست ساز انسان بوده است و قبل از آن روی صخره‌ها و دیوارهای غارها نقاشی می‌‌کرده است. محققان، ‌ تاریخ هنر را به دوره‌های گوناگونی تقسیم می‌‌کنند که عمده‌ترین این تقسیمات متشکل از هنر قبل و هنر بعد از تاریخ است. پارینه سنگی یا دیرینه سنگی یا عصر حجر قدیم(پالئولتیک) 40000 تا 10000 ق. م که به دوره یخبندان و دوره شکارگری انسان هم معروف است
اولین سرآغاز شوریدگی و مستی
تقدیم ب حضرت عشق
در بین آیات کریمه ی قرآن حکیم
آیاتی ک بیشتر از همه مرا جذب خود می کرد
آیاتی بود ک درباره ی حضرت مریم سلام الله علیها و فرزندش عیسی مسیح علیه السلام بود.
نحوه ی تکوّن حضرت عیسی، روح الله.
و از سوی دیگر 
اینکه در روایات آمده ک وقتی حضرت صاحب الزمان علیه السلام و روحی فداه، قیام فرمایند و ظهور نمایند؛
اولین پیامبری ک رجعت می کنند حضرت عیسی علیه السلام است.
از طرفی
می دانستم ک مادر گرام
اولین سرآغاز شوریدگی و مستی
تقدیم ب حضرت عشق
در بین آیات کریمه ی قرآن حکیم
آیاتی ک بیشتر از همه مرا جذب خود می کرد
آیاتی بود ک درباره ی حضرت مریم سلام الله علیها و فرزندش عیسی مسیح علیه السلام بود.
نحوه ی تکوّن حضرت عیسی، روح الله.
و از سوی دیگر 
اینکه در روایات آمده ک وقتی حضرت صاحب الزمان علیه السلام و روحی فداه، قیام فرمایند و ظهور نمایند؛
اولین پیامبری ک رجعت می کنند حضرت عیسی علیه السلام است.
از طرفی
می دانستم ک مادر گرام
امین میرموسوی(مشاور و موسس کلینیک)

پیشگیری از مشاجره با خودآگاهی هیجانی
خود آگاهی هیجانی کمک می کند علت ایجاد ناراحتی را پیدا کنید. جالب اینجاست که وقتی شیوه ی ارتباط همسران را که به علت مشاجره مراجعه می کنند بررسی می کنیم حقایق قابل تاملی را کشف می کنیم که خودشان از آن آگاه نیستند.
خودآگاهی هیجانی، به توانایی بازشناخت احساسات فرد می گویند. اینکه بدانیم یک فرد چه احساسی دارد و اصلاً چرا از این احساس برخوردار است و اینکه چه عواملی باعث بروز
رنسانس

در ادامه معرفی که از
قرون وسطا در نوشته قبل داشتم حال می پردازم به دوران رنسانس که پس از قرون وسطا
آغاز گردید و برای این امر باز هم از کتاب دنیای سوفی مدد می گیرم.

زمانی که دین وعلم
توانستند آزادانه با هم ارتباط داشته باشند،آنگاه پایه و اساس رنسانس در قرن
پانزده بنا نهاده شد. مقصود از رنسانس تحول فرهنگی است که در اواخر قرن چهاردهم در
ایتالیای شمالی شروع شد.

پس از دوران طویل
تاریکی قرون وسطا که طی آن تمام جنبه های حیات از دریچه انوار ا
تفسیر نگاشت سوره حمد-1

پیش نگاشت
برخی منابع برای این سوره حدود 26 تا 32 نام ذکر کرده اند
از قبیل فاتحه الکتاب ،سبع المثانی،حمد،اساس،و... (ویکی فقه-فرهنگ نامه علوم قرآنی
مقاله اسامی سوره حمد)

آیا نام گذاری سوره حمد اصطلاحا توقیفی(یعنی خداوند به رسول
خویش فرموده است که نام این سوره فلان باشد یا خود پیامبر شخصا برای هر سوره نام
خاصی را قرار داده اند که تغییر آن جایز نیست) است یادر  این نام گذاری اجتهاد صورت گرفته است وپس از
رسول خدا نام گذاری سوره
شب گذشته برایش آیین نکوداشت برگزار شد اما جایش میان تمام مهمانان و خیرین خالی بود؛ مراسم بدون حضورش بی لطف وجود و بدحال کننده؛ نبود تا با شور کلامش، بازار دار مجلس شود و آنچنان با انرژی و جذاب از فقره نه دبیرستان سازی بگوید که دل ها بلرزد و کام کار خیر ایجاد شود.   ساکت بود و تو پشت این چهره آرام، بی آرامی از دست دادن فرزند کبیر و نوعروس خانواده را پنهان می کرد؛ هرچند گاهی روایت روزهای پر اب هجران را به تعبیر می آورد و این خاطره تلخ را سرآغاز
وسایل خودتان را زیاد گم یا دائما همه چیز را چک می‌کنید تا از یادتان نرود؟ شما ممکن است دچار حواس‌پرتی شده باشید.
حواس‌پرتی یا فراموشی مشکلی است که افراد بسیاری را درگیر خود می‌کند و می‌توان آن را یک شکایت رایج در زندگی‌های امروزی به حساب آورد. حواس‌پرتی می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که حافظه‌ی افراد را درگیر می‌کند؛ بنابراین الزاما نمی‌توان توصیه‌های یکسانی برای روبه‎رو شدن با این مشکل و حل و فصل آن ارائه کرد. با مجله پیام دلت
دهان اولین عضو دستگاه گوارش بدن است که غذا و آب برای گوارش اول وارد این عضو می‌شوند. دهان شامل
حفره دهان، دندان‌ها ، زبان ، بزاق ،لثه و سقف دهان است. فک بالا ثابت است و حرکت
نمی‌کند. ولی فک پائین حرکت دارد و عمل باز و بسته شدن دهان را انجام می‌دهد. در
داخل استخوان هر فک حفراتی وجود دارد که ریشه دندان‌ها در آن قرار می‌گیرد. در این
حفرات دندان‌ها به وسیلهٔ الیاف دور دندان به استخوان فک متصل می‌شوند. روی آرواره‌ها
و دور دندان را لثه می‌پوشاند

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روبو 86 سجل فروشگاه اینترنتی پارسا CD فروش شوفاژ دیواری رادیاتور اسپلیت در شیراز -فلاح زاده سیاست نوآوری ریتم سازی وسمپل عقلانیت، اسمی با معنای فراموش شده کتابخانه عمومی فردوسی سنندج freepik-premium معین‌نامک